Skocz do zawartości

Laptop uniwersalny 2500-3100


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Przeglądałem ostatnio laptopy i moj znajomy polecił mi MSI ze znanej smocze kolekcji GE60/70, mówi że ma go od roku i obudowa mu sie nie uszkodzila, ktora żekomo jest wykonana z bardzo słabego plastiku. Oczywiście myśle o czymś takim http://www.x-kom.pl/p/182233-notebook-laptop-15-6-msi-gp60-leopard-pro-i5-4200h-8gb-1000-win8x-gtx850m.html#

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ale jakby nie patrzec niskonapięciowy  i7 = normalny i5, więc może jednak opłaca sie wziąść tego Asusa, ze względu na to że ma matową matryce.  Niby jeszcze nie ma recenzji, ale może coś być konkretnego nie tak z tym modelem ?

Link to post
Share on other sites

To już twoja decyzja. Wolisz matową matrycę i (jak na razie) laptop ,,znikąd" czy większą wydajność ...

 

Średnia wydajność tego procka to ok. 2.7 GHz.

 

Laptop z tej serii miał problemy matrycą (była słaba) i niską wydajnością CPU. Temperatury, wykonanie było całkiem niezłe.

Link to post
Share on other sites

Z technicznej strony laptop jest jak najbardziej ok. Jednak 99,9% laptopów z takimi podzespołami za takie pieniądze oszczędzają na czymś innym. Sądzę,że tu także występuje ,,takie zjawisko". Brak recenzji (jedna opinia użytkownika którą mógł napisać każdy) do tej pory daje coś do myślenia. Jeżeli jesteś wstanie zaryzykować to można spróbować jednak licz się z tym,że np: chłodzenie może być ,,nie teges" czy obudowa będzie ,,słaba" lub cokolwiek innego.

Osobiście nigdy bym nie kupił niesprawdzonego laptopa,bo nigdy nie wiadomo czy akurat ten (na który tyle odkładaliśmy) nie będzie jednym z najgorszych z całej serii.

Link to post
Share on other sites

Ten sprzęt też wygląda ciekawie http://allegro.pl/brazowy-laptop-lenovo-z510-i5-8gb-1tb-gt740-win8-1-i4622947482.html

 

Pamięć Ram można zapewne później dokupić

 

Mój wspólokator ma wersje z 17 calowym ekranem i obudowa wygląda solidnie.

Edytowane przez Dragon13
Link to post
Share on other sites

Prawda ale jest również bardziej mobline, ale jest chyba na równi z tym Asusem co podawałem wyżej. Szkoda że Asusy sa tak przywiązane do procesorów niskonapięciowych.

 

W takim razie rozumiem że ten laptop byłby bardziej oplacalny ?

http://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-y510p-59-427626-660894/

Edytowane przez Dragon13
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...