Skocz do zawartości

Z87 Extreme4 problem z transferem danych poprzez USB


Recommended Posts

Cześć, mam problem z kopiowaniem plików na dyski przenośne/pendrive, za każdym razem gdy chcę przerzucić dane z PC, czy używam USB 2.0 czy też 3.0 lub kopiuje dane z SSD czy HDD,  transfer w przedziale 0%-80% odbywa się ekspresowo, po czym stopuje i zawiesza się do momentu odłączenia zewnętrznej pamięci, dzieje się tak z każdym plikiem większym niż 200-400MB. Czy ktoś z Was miał podobny problem?

 

- Procesor: Intel 4770k

- Płyta Główna: Asrock Extreme4
Zasilacz: Corsair RM750W

Karta GraficznaGigabyte Windforce R9 290 OC (GV-R929OC-4GD)

- RAM: 2x8GB Corsair BLS8G3D1609DS1S00

- DyskI: SSD 240GB Samsung 840 Pro oraz HDD 3TB WDC WD3003FZEX-00Z4S

- Chłodzenie: Noctua NH-D14

- Obudowa: Gladius M40
- Rozdzielczość monitora: 1920×1080 - 2 monitory 24,1"

 

PS. 

Reinstalowałem już sterowniki do USB ze strony producenta.

Edytowane przez H3xar
Link to post
Share on other sites

płyta miala na pudełku naklejkę new version?
Początkowe z87 extreme4 miały podobno problemy z kontrolerem usb (sprawa chipsetu). Aktualizacja bios może rozwiązać sprawę.
Posiadam z87 extreme4 w starej wersji aczkolwiek takich problemów nie zaważyłem. Zaktualizuj bios i daj znać. 

Edytowane przez m8kbv
Link to post
Share on other sites

płyta miala na pudełku naklejkę new version?

Początkowe z87 extreme4 miały podobno problemy z kontrolerem usb (sprawa chipsetu). Aktualizacja bios może rozwiązać sprawę.

Posiadam z87 extreme4 w starej wersji aczkolwiek takich problemów nie zaważyłem. Zaktualizuj bios i daj znać. 

Tak, ma tę naklęjkę lecz niestety BIOS jest już zaktualizowany do najnowszej wersji 2.70 :(

Edytowane przez H3xar
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...