Skocz do zawartości

Częsty spadek FPS przy grach F2P


Recommended Posts

- nazwa gry: Blacklight:Retribution

Podaj pełną konfigurację swojego komputera:

 

- procesor: Amd athlon II x4 640 3.00ghz

- karta graficzna: Geforce Gtx460(v2) 1GB

- ram (ilość) :1x4 1333mhz Kingston

- rodzaj systemu operacyjnego Windows 7 64 bit HP

- rozdzielczość: 1366x768 18.5'

 

Niestety nie znam płyty głównej, Zgubiłem kartke z opisem sprzętu a na grzebaniu w PC się nie znam. Krótko mówiąc, podałem poniższą grę ponieważ mam częste spadki FPS. Czasami jestem zmuszony użyć klasycznej kombinacji CTRL+ALT+DEL. Prędkość mojego internetu to 30 mb/s od UPC. Ping jest stały zazwyczaj wynosi 50. Nie wiem czy to wina mojego sprzętu czy poprostu internetu ale sądze że ta gra nie ma aż takich wymagań na najwyższe ustawienia no chyba że o czymś nie wiem. Po prostu gra mi się podoba ale ciągłe "lagi" nie pozwalają mi się nawet nią nacieszyć. Jestem niestety wrażliwy na jakiegolwiek przycinki co niestety przy tym sprzęcie często się zdarza lecz przy bardziej wymagających produkcjach. Jestem na tym forum poraz pierwszy. Jeśli cokolwiek źle napisałem lub podałem zbyt mało informacji na temat sytuacji w grach prosze pytać. Planuje również Zakup nowego komputera ale w tej sprawie napisałbym później. Trochę długo ale mam nadzieje że ktoś znajdzie chwile czasu na tą długą wymęczoną wypowiedź.

 

Dziękuje.

Link to post
Share on other sites

po 1 wyłącz w opcjach dx11 i efekty pogodowe - to laguje u każdego tą grę :D

 

i zalecam defragmentacje dysku z grą - ta gra jest bardzo wyczulona na fragmentację (wtedy występują ścinki na 0,5-2.00 sec)

Edytowane przez crossek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...