Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka wszystkim benchmarkowiczom!!

Wiem, że tego typu tematów jest wszędzie pełno, ale zawsze warto wysłuchać opinii innych... :D

Ostatnio skończyłem 18 lat no i jako informatyk marzyłem o smartfonie... no ale wiadomo, że "mądry telefon" to droga inwestycja, jeżeli chciałbym żeby posłużył dłużej niż rok... :P Ostatnio dostałem info od mojego Taty, że jest możliwość żebym wybrał smartfona... :D No i teraz zaczynają się schody.. 

 

Tata powiedział, że nie mam zwracać na cenę, tylko żebym wybrał 3 modele które mi się podobają, mają najlepsze spece i tak dalej... Ale mi jest głupio tak podawać że chcę np. Galaxy S5, czy Xperię Z2 bo to jest za dużo pieniędzy... No ale z drugiej strony chciałbym, mieć w kieszeni jakąś maszynę z topowymi specami (typu Snapdragon 801 2gb ramu czy coś... :D) No i tematem się zainteresowałem głębiej i znalazłem Oppo Find 7 i 7a oraz OnePlus One. Z tym że niestety oba są ciężko dostępne, a zwłaszcza ten drugi którego w ogóle nigdzie nie znajdę. Dodam jeszcze że interesuje mnie głównie Android, w miarę dobry aparat i duży wyświetlacz oraz wytrzymała bateria.

 

Mój wybór padł na razie na Oppo find 7/7a, LG G2 i Nexus 5. Co sądzicie o tych modelach ? Macie inne propozycje ?

 

Pomóżcie ... ;D

Link to post
Share on other sites

One plus One jest już dostępny w kilku sklepach, z tym ze cena blisko 400$

Na forum telchina jest nawet konkurs w typowanie mistrza MŚ gdze jest on głowną nagrodą , a za poprawny wynik pojedyńczego meczu też jest smartfon innej marki. (w sumie 60 smartfonów za friko)

A wracając do tematu to pomyśl nad smartfonami Xiaomi, np redmi Note albi MI3 który ostatnio potaniał.

Link to post
Share on other sites

okeej, ale zapomniałem dodać, że niestety u mnie abonament odpada... jedynie karta

Koledzy mieli na myśli, że to ktoś odsprzedaje taki sprzęt np. na allegro. Ty dostajesz nówkę sztukę, taniej, jedynie ze świadomością, że pochodzi ze sklepu jakiegoś operatora.

Link to post
Share on other sites

Jako informatyk nie jesteś zbytnio w temacie - oraz allegro nie odwiedzasz - dziwne.

 

Jak się nie chce wydawać mnóśtwo pieniędzy to można kupić nową Z1 za 1400zł która nieznacznie odbiega od Z2 i też będzie na jakiś czas.

Hitem cena/jakość jest i będzie długo LG G2 więc albo to albo to jak się nie chce przepłacać.(G2 nówki są po ~1200zł a nie odbiegają zbytnio od droższych przedstawicieli).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jako informatyk nie jesteś zbytnio w temacie - oraz allegro nie odwiedzasz - dziwne.

 

Jak się nie chce wydawać mnóśtwo pieniędzy to można kupić nową Z1 za 1400zł która nieznacznie odbiega od Z2 i też będzie na jakiś czas.

Hitem cena/jakość jest i będzie długo LG G2 więc albo to albo to jak się nie chce przepłacać.(G2 nówki są po ~1200zł a nie odbiegają zbytnio od droższych przedstawicieli).

Ziom, w temacie jestem aż zbyt zagłębiony.... allegro odwiedzam aż za często, a to była jedynie moja odpowiedź na post kolegi... :P

 

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że LG G2 będzie najlepszym wyborem :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...