Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Moje poprzednie słuchawki (sennheiser hd 465) odsłużyły swoje lata i umarły śmiercią naturalną.

Szukam nowych słuchawek i odpowiedniej karty dźwiękowej. Słucham bardzo różnej muzyki, zależy mi na uniwersalnych słuchawkach, oferujących sensowną jakość w tej kategorii cenowej. Dużo czasu spędzam przed komputerem, powinny więc być wygodne, nie męczyć uszu, zarazem chciałbym, żeby w miarę izolowały dźwięki, celowałbym więc w jakiś model o budowie pół-otwartej. Na całość (słuchawki + karta dźwiękowa) mogę przeznaczyć około 600 zł.

Jako że jestem zielony w temacie, proszę o rady.

Link to post
Share on other sites

Super, dzięki, bałem się trochę o miejsce w obudowie wiec ten DAC to dla mnie świetne rozwiązanie. Co do słuchawek to bardzo dobrze wpasowują się w moje kryteria, zastanawia mnie tylko czy nie ma dla nich jakiejś sensownej alternatywy w przedziale 300-400zł oferującej wyższą jakość dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Super, dzięki, bałem się trochę o miejsce w obudowie wiec ten DAC to dla mnie świetne rozwiązanie. Co do słuchawek to bardzo dobrze wpasowują się w moje kryteria, zastanawia mnie tylko czy nie ma dla nich jakiejś sensownej alternatywy w przedziale 300-400zł oferującej wyższą jakość dźwięku.

 

W 300-400 zł to Pioneer SE-A1000. Na dobrym źródle (ten konwenter) są w stanie konkurować z słuchawkami 2/3 razy droższymi.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W 300-400 zł to Pioneer SE-A1000. Na dobrym źródle (ten konwenter) są w stanie konkurować z słuchawkami 2/3 razy droższymi.

Nie do końca, fiio ma biedną scenę a jak wiadomo te pioneery słyną właśnie ze sceny, jak dla mnie to nie ciekawie się to będzie zgrywać, już lepiej zakupić audiotrak prodigy cube i wymienić opa na jakieś cieplejsze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

lepiej zakupić audiotrak prodigy cube i wymienić opa na jakieś cieplejsze.

 

 

Tak jak powiedział właściciel tematu, nie ma zbyt dużo miejsca w piecu więc konwenter będzie dobrym rozwiązaniem. Problemów z bassem na pewno nie będzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

chciałbym, żeby w miarę izolowały dźwięki

 

 

Audio-Technica ATH-AD300.

to są słuchawki otwarte, nie izolują dźwięków.

 

 

Pioneer SE-A1000

i tez też.

 

 

Co do słuchawek to bardzo dobrze wpasowują się w moje kryteria

to w końcu chcesz coś co izoluje, czy nie ?

Link to post
Share on other sites

Nie sprecyzowałem swoich priorytetów, stąd zamieszanie, przede wszystkim zależy mi na dobrej jakości dźwięku. Na drugim miejscu jest wygoda użytkowania, tak aby wytrzymanie w nich 8+ godzin dziennie było możliwe. Izolacja była by dodatkowym atutem, nie jest jednak dla mnie nieodzowna. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...