Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Czyżby Polacy nareszcie nauczyli się robić filmy?

Nie żebym nie doceniał Polskiej kinematografii ale nasze filmy "wartościowe" nie mają przebicia na zachodzie. Gdyby z tej animacji powstało ciś pełnometrażowego to sukces gwarantowany. Co o tym sądzicie? Ja jestem pod wrażeniem.

Link to post
Share on other sites

Też pomyślałem o "300", może i miałoby to swój klimat. Nie trzeba by takiego filmu całkowicie realistycznie przedstawiać. Bitwa pod Grunwaldem trochę podkolorowana... ale fakt w naszym biednym kraju ważniejsze są komisje śledcze niż filmy...

Link to post
Share on other sites

mamy sporo utalentowanych ludzi, widać to często na różnego rodzaju portalach

o grafice, animacji itd.

niestety, ciągle nie mają możliwości aby się zaprezentować szerszej widowni.

Link to post
Share on other sites

Czyżby Polacy nareszcie nauczyli się robić filmy?

Nieprawda, Bagiński od dawna robi świetne filmy. Za najbardziej znany przykład niech posłuży intro gry Wiedźmin. Dopiero teraz, gdy w tv co kilka minut leci spot Grunwaldu 2010 zrobiło się o nim głośno.

 

A skoro mowa o Bagińskim - skandalem jest, że ośmio minutowa, animowana Historia Polski, przedstawiona na expo 2010, której tworzenie finansowane było z pieniędzy podatników, nadal nie została udostępniona szerszej publiczności.

Link to post
Share on other sites

Widziałem to już 100 razy, a wciąż nie wiem o co chodzi. Z tego będzie jakiś dłuższy film? Na pewno nie pełnometrażowy, ale chociaż jakiś 15-minutowy czy coś? Kiedy premiera?

Niestety raczej nic nie będzie a szkoda bo jeśli cały film byłby na poziomie owego spotu to bestseller gwarantowany :rudolph:
Link to post
Share on other sites

ehhh...brakuje jakiegoś dobrego polskiego filmu w takich historycznych klimatach,

jeśli jeszcze byłyby podobne efekty a/v to już byłaby pełnia szczęścia :rudolph:

a w naszej historii dobrych tematów na pewno nie brakuje, młodzi reżyserzy do ataku ! :rudolph:

Link to post
Share on other sites

sapphirephenix a niech siedzi. czasem nie ma innej możliwości aby osiągnąć cel.

Ja to wiem.

 

Miałem to ladnie opisac w poprzednim poscie z tym reżyserem ale nie chcialo mi się/ni chce mi się.

Reasumując:

Można zobaczyć po tym w jakiej dziedzinie Polacy zdobywaja nagrody nobla

Literacka pokojowa.

Dawno dawno temu w dziedzinie chemii bo wtedy nie liczyla sie kasa.

Teraz praktycznie tylko ludzie ktorzy mają dostep do nowoczesnych laboratoriów dlatego teraz glownie USA itd. zgarnia te nagrody

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...