Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Brother MFC-465CN - zmiana języka menu

brother menu język mfc-465 drukarka skaner urządzenie wielofunkcyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamillo94

kamillo94
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 23:46

Cześć,
Mam drukarkę Brother MFC-465CN sprowadzoną z Niemiec i w związku z tym menu jest po niemiecku. Jest jakiś sposób na zmianę języka na angielski ? Szukając w menu i posiłkując się słownikiem nie znalazłem takiej opcji. Spróbowałem wgrać najnowszy firmware, ale oprogramowanie brothera wykryło język i dalej neistety jest po niemiecku. Jest jakiś sposób na zmianę języka lub manualne przeflashowanie firmware n

• 0

#2 Cleaner_1980

Cleaner_1980
  • Pasjonat

• 818 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 15 czerwiec 2014 - 07:33

Zacznij od przeczytania instrukcji dostępnych na tej stronie
http://support.broth...pe3=124&type2=8

w podręczniku szybkiej obsługi na str 6. znajdziesz rozwiązanie

• 0

Spoiler

#3 kamillo94

kamillo94
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 15 czerwiec 2014 - 10:51

Problem w tym, że w tej drukarce w ogóle nie ma takiej opcji zmiany języka. Korzystałem z translatora, bo niemieckiego nie znam ani grama.

• 0

#4 Cleaner_1980

Cleaner_1980
  • Pasjonat

• 818 postów
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 18 czerwiec 2014 - 21:42

Mam tę drukarkę i zapewniam Cię, że posiada opcję wyboru języka.
Rozwiązanie Ci podałem, ale widzę, że czekasz na gotowca, samemu się nie chce..

U mnie padł ostatnio wyświetlacz w drukarce i prawie nic na nim nie widać, no ale spróbuję Ci pomóc

Naciskasz kolejno: menu -> następnie kursor 5x w dół (po polsku to "ustawienia wstępne") -> klawisz "ok" -> i znowu kursor w dół, tym razem 6x (na "miejscowy język") -> klawisz "ok" -> i pojawia się lista wyboru języków, wybierasz bułgarski czy węgierski, który Ci tam bardziej odpowiada i klikasz "ok" :)

Rozumiem, że pomogło?

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brother, menu, język, mfc-465, drukarka, skaner, urządzenie wielofunkcyjne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych