Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam niedawno w abonamencie wziąłem nowy telefony sony xperia sp na początku wszystko było ok ale od wczoraj wieczorem zaczął pojawiać się problem, co jakiś czas ekran ciemnieje aż stanie się prawie calkiem ciemny i po jakiś 5 s wraca do normy. O co z tym chodzi, zaczyna mnie juz to denerwować.

Link to post
Share on other sites

Tak, bo nic innego już raczej tego nie powoduje. U mnie było coś takiego ze polowa ekranu na chwilę robiła się... Jak tęcza. Kilka kolorów i tak na chwilę. I wgl dziwnie działał. Wydaje mi się, że powodem było "wgranie czystego softu".

Gdy wyszła aktualizacja to ucieszyłem się i wgrałem - czego pożałowałem, bo była to masakra. Chciałem żeby było ok więc za pomocą jakiegoś forumowicza wgrałem czysty system. Na poczatku ok ale były właśnie takie "jajka" z ekranem. W dodatku wyskakiwal czesto błąd typu:"Aplikacja Mapy musiała zostać zamknięta" czy jakoś tak. Mimo że nie korzystałem z tego. Ale wczoraj zrobiłem USTAWIENIA FABRYCZNE, telefon jakby płynniej chodzi i nic takiego nie pojawia się, jak wyżej pisałem. :)

Edytowane przez joziopetarda
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam wszystkich, mam taki podobny problem. Moja xperia SP wiele razy upadła, to pewnie dlatego. U mnie jest tak, że ekran blokowania normalnie się zaświeca, gdy naciskam przycisk odblokowywania. Gorzej już jest, gdy odblokuję telefon- wtedy muszę bardzo szybko przyciskać cokolwiek, ponieważ za chwilę na mojej tapecie pojawiają się "kolorowe mrówki", jak ja to nazywam i ekran jest jakby po zabiegu posteryzacji. Potem robi się całkowicie ciemny i znów muszę go odblokowywać i tak jest w kółko. Czy przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże? A, i czy przypadkiem przywrócenie tych ustawień nie usunie moich plików? Bardzo proszę o pomoc... :(


Witajcie znowu, zrobiłam już reset do ustawień fabrycznych, ale dalej jest tak samo. (czyli ekran tylko na ekranie blokowania normalnie się świeci, po odblokowaniu znowu gaśnie i muszę czekać kilka minut, żeby go odblokować) czyli co, serwis?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...