Skocz do zawartości

Seagate Momentus XT 500 GB (7200, 32MB/4GB SSD, Serial ATA/300)


Recommended Posts

witam

 

Dziś mam do zaoferowania dysk:

Seagate Momentus XT 500 GB (7200, 32MB/4GB SSD, Serial ATA/300)

pełna specyfikacja:

http://www.komputronik.pl/product/100685/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Seagate_Momentus_XT_500_GB_7200_32MB-4GB_SSD_Serial_ATA-300_.html

 

zrzut z ekranu CrystalDiskInfo

 

http://cypheris.com/zapas_zap/dysk3.jpg

 

cena 220zł do negocjacji - wysyłka na mój koszt

 

chętnie wymienię na 100% SSD

 

Do wyboru:

- Wpłata z góry na konto - > potem wysyłka

- Odbiór osobisty w Gliwicach

 

chwilowo nie wystawiony na allegro - zależy mi na czasie

Dysk działa, aktualnie jest na nim system, prosze o ew. propozycje na PW.

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

Może trolluje... ale co tam.... Genocide chyba sobie kpisz z taką ceną.... towar i cena z przedziału 2010r a że używany już nie wspomnę - może 50zł dostaniesz .... W tej cenie WD Black 1T można dostać.[i nie tylko]

O przepraszam pomyliłem się można 2T już dostać[czasem z małą dopłatą].

Edytowane przez Mariusz21_21
Link to post
Share on other sites

Może trolluje... ale co tam.... Genocide chyba sobie kpisz z taką ceną.... towar i cena z przedziału 2010r a że używany już nie wspomnę - może 50zł dostaniesz .... W tej cenie WD Black 1T można dostać.[i nie tylko]

O przepraszam pomyliłem się można 2T już dostać[czasem z małą dopłatą].

więc nie troluj - to nie temat odnośnie dyskutowania to po pierwsze... wszelkiego info udzielam na PW

 

po drugie to kolego 500Gigabajtowa HYBRYDA... połączenie HDDandSSD gdybyś nie zauważył - a do najtańszych dysków to to nie należy! i nie jest to towar z 2010r , ktoś chyba nie jest na bieżaco, sama premiera tych dysków to końcówka bodajże Listopad 2011 roku ehh ;)

 

o wiele wydajniejszy dysk niz typowe talerzówki, wystarczy zobaczyć testy a najlepiej sprawdzic samemu włączanie się samego systemu , lub najczęściej otwieranych programów... wtedy owy WD BLACK zniknie w cieniu.

 

-cena z kosmosu? 50% ceny sklepowej z komputronika heh

na allegro używki chodzą po 250-350zł w zależności od stanu...

 

...ktoś chyba nie wie o jakim dysku mowa w ofercie i nie ma zielonego pojęcia o rynku hdd.

 

poza tym ... co ma piernik do wiatraka, moge żądac za sprzęt ile mi sie podoba - nie rozumiem Twojego roztargnienia, to już wola ew. kupującego jak się z nim dogadam o czym także jest wspomniane w samym temacie...

 

pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

dobre to  :D

nowy sprawny tańszy niż używany i uszkodzony :/  

zgadza się, wg. programu posiada uszkodzone sektory, ponoć da się naprawić wiekszość ( a może nawet całość ? ) ja mam za dużo ważnych projektów by sobie pozwolić na ew. utratę danych... potrzebuję nowego stabilnego dysku bez "bad"....

 

dla gracza - jak znalazł ( backup "save" można sobie kopsnąć na maila/pendrive na wszelki wypadek )

ładowanie systemu/gry/ czy też programu to kwestia kilku sek - w porównaniu do zwykłego hdd ...

 

temu właśnie kupiłem hybrydę - szybkość + "ponoć" bezpieczeństwo danych na talerzach... a jednak wyskakują bady... co mnie trochę zniechęca do dalszego użytkowania.

Gdybym go miał wykorzystać tylko do grania czy filmów... pewnie bym go zostawił.

 

praca ...zmusza mnie do sprzedaży. Cena jak wspomniałem w pierwszym poście do negocjacji.

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

wszelkie niezbędne info napisane w pierwszym poście proszę o niewypowiadanie sie w tym wątku ,

 

moderatora prosze o usunięcie zbędnych "trolowych" postów... i pozostawienie pierwszego głównego

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

[ do admina ] Żartujesz prawda? uprzejmie poprosiłem o usunięcie postów z uwagi na trole...a Ty jako admin powinieneś te prośbę wyegzekwoac natychmiast - stosuje sie takie praktyki na KAŻDYCH forach w naszym kochanym necie kolego - by wyeliminować w tematach taki jak ten.. ROZMOWY i bidolenie o szopenie... zamiast prostej sprzedaży... ale ja Ciebie jako admina nie mam prawa uczyć? naczelny wytycznych nie dał czy jak?

Kupujący pytający o rzeczowe fakty - ich posty mają racje bytu... natomiast pytanie o CENĘ i wypowiadanie sie o niej jako osoba postronna to szczyt głupoty - ja ide do sklepu kupuję SOK pomarańczowy - prosze pani ta cena jest niedorzeczna! dam za to 50groszy nie 5 zł! jaja sobie Pani robi? wyszedł bym na głupa... i właśnie w tym temacie każdy, kto o cenie pisze... ehm


Regulaminy dużych FORUM zwykle są formułowane aby dyskusje tego typy wyeliminować - poniewaz psują one głowny cel prowadzenia działu jakim jest "sprzedaż".
Dziwne , że tutaj nie jest to egzekwowane...

[ mowa do każdego trola w tym temacie ]
Cena jest niedorzeczna?śmieszna? no i? to moja cena i nikt nie powinien do tego miec nic - niepasuje Ci cena ok - szukaj lepszej ale po co mi śmietnik robisz we temacie - jaki to ma być cel - jakis dobry uczynek chcesz zrobić i przestrzeć każdego by szukał na allegro czy pochodnych OKAZJI W LEPSZYCH CENACH? no bo innego sensu nie widzę...

Równie dobrze ja mogę w co drugim wątku napisac to samo - biedna cena, tu i tu znalazłem lepszą - dlaczego TY i Ty wystawiasz tego typu przedmiot tak drogo? chcesz na mnie zarobić? może od razu to pod wyłudzenie pieniędzy podpiszemy? :)

co to jest trolowanie - wystarczy poczytac posty powyżej - nie związane z ideą założenia wątku.
Na wszystkich szanujących się forach / nie tylko komputerowych - rozmawianie o CENIE jest odgórnie szkalowane.
Tutaj widzę... główną atrakcją ;)

cena - jest do negocjacji o czym pisze po raz n-ty ...i każdy zainteresowany, kto ma chociaż trochę oleju w głowie napisał by mi wiadomośc na PW z propozycją ceny a na pewno bym to rozważył.

Natomiast jej wysokośc to moje widzi mi się i moge rządac "za cokolwiek - jakiejkolwiek ceny" ... prawo wolnego rynku, zwł do sprzedawania prywatnego produktu zna ktos takie pojęcie?
 

Pierwszy raz na forum ( ponoć poważnym i jednym zwiększych w polsce ) widzę taką "reakcję" do tego moderator sam dołącza do dyskusji zamiast reagować ... zwł. jeszcze po tym kiedy piszę UPRZEJMIE o wymoderowanie postów związanych z rozmową o cenie. przecież to tylko pokazuje ....poziom

Regulamin działu "Ogłoszenia"

...

8. W tematach dozwolone są pytania o przedmiot skierowane do autora. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Nie dotyczy to próśb o wycenę,gdzie wypowiadać się mogą wszyscy.


w takim razie prosze o usunięcie "komentarzy" dotyczących ceny - nie WNOSZĄ te wypowiedzi nic do tematu - prócz własnych rozeznan rynkowych oraz własnego podejścia do tematu cen dysków twardych.
- istnieje wiele wyznaczników cen:

- procesor może byc wart 200zł

- procesor - ten sam - wart 3-5-10x tyle? nie pamiętacie czasów selektów OC - a wtedy rzadko, który się dobrze "podkręcał" dobrze pamiętam te ceny... o tym też chcecie porozmawiac? bo tematów jest mnóstwo...

- rozmowa o cenie w SAMYM WĄTKU - jest nie na miejscu, bezsensowna, zbędna, nic nie wnosząca do tematu ...z kolegami przy piwie jak najbardziej mozna pogadać, jak to Pan G sprzedał dysk wart 30 zł ( wg kogoś ) za 10x tyle... heh

...

11. Kontaktować się z autorem oferty należy poprzez prywatne wiadomości na forum (PW) lub w innej formie, o której wspomina autor oferty, np. Gadu-Gadu, e-mail.


do tego też prosze się dostosować ...



Aktualizacja ceny w takim razie - z uwagi na tak wielkie zainteresowanie tematu z adminem "włącz"...

 

nowa cena 399

- na życzenie zrobię format dysku, oraz partycje

 

- mysle , że to uczciwa cena za tak wysmienity sprzęt.

Czy ktoś ma jakieś pytania? ;)

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

Oświecę Cie nie musisz mnie uczyć co i jak mam robić. Egzekwować to sobie możesz ale nie tutaj i nie ode mnie. To po pierwsze. Po drugie jak juz zwracasz się do mnie to albo używaj nicku albo sobie sprawdź jaka rangę mam -bynajmniej nie jestem adminem tego forum.

 

To ze na innych forach pozwalają naciągać swoich userow na kupowanie szrotu po cenie zlota to nie moja wina. Ja na cos takiego nie pozwolę.

 

A tobie radze się uspokoić.

 

Regulaminu również nie musisz mnie uczyć. Jakbyś czytał uważnie zobaczył byś punkt w ktorym "administracja ma zawsze rację"

 

Dziękuję za uwagę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...