Skocz do zawartości

Czy da się grać na myszce i klawiaturze na ps4 konkretnie chodzi mo o BF4


Recommended Posts

Witam  ostatnio rozgorzała  pomiędzy  mną i moimi znajomymi  którzy grają w bf4 na konsoli  ps4    na temat bf4  oni twierdzą  że nie mam żadnych szans z nimi nawet jak bym miał myszkę i klawiaturę . Dodam że  ja gram na pc  i statystyki  mam w miarę przyzwoite . chciał bym się z nimi  zmierzyć na ps4 ale czy da się podłączyć klawiaturę i myszkę a może jakiś emulator albo coś .

Link to post
Share on other sites

 oni twierdzą  że nie mam żadnych szans z nimi nawet jak bym miał myszkę i klawiaturę

 

 

http://replygif.net/i/926.gif

 

 

Nigdy, ale to przenigdy pad nie da Ci takiej precyzji i szybkości w celowaniu jak myszka. Nigdy. Możesz iść i oficjalnie wyśmiać swoich kolegów.

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

A to że głównym  powodem dla którego rozważał bym zakup ps4 była chęć skopania tyłka moim kilku znajomym   w BF4   [ gra na padzie w gry fps kompletnie  odpada w moim przypadku  , dla mnie jest to nieporozumienie   coś tam próbowałem na ps3 gdy jeszcze miałem  ale  to nie dla mnie ]

Link to post
Share on other sites

@Bartek komentarz niepotrzebny, z du*y, możesz nią sobie posmarować maść. 

 

 

 

Co do PS4: rób jak chcesz, kupowanie jej tylko po to żeby grać w BF4 jeśli masz dobry komputer (taki co da rade z bfem) jest wg mnie szczytem głupoty, ale nikomu nie zaglądam do portfela, rób jak uważasz :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Można podłączyć klawiature i działa normalnie , myszki puki co nie :)

Co do kupna Playstation a PCa i jedno i drugie jest fajne , każde ma wady i zalety :) Do tego Playstation ma tytuły których nie ma na komputer np. UFC , Fight Night , Gran Turismo , MGS , Kill Zone są to naprawde świetne tytuły w które na PC nie pogramy :)

Link to post
Share on other sites

@Bartek komentarz niepotrzebny, z du*y, możesz nią sobie posmarować maść. 

 

 

 

Co do PS4: rób jak chcesz, kupowanie jej tylko po to żeby grać w BF4 jeśli masz dobry komputer (taki co da rade z bfem) jest wg mnie szczytem głupoty, ale nikomu nie zaglądam do portfela, rób jak uważasz :P

Ty nie rozumiesz chodzi o zakład :)

Link to post
Share on other sites

Za 2 tygodnie jest premiera emulatora na ps4. Precyzja jak na pc. Cena około 700 zł :o xim4.com Konsola ma ta przewagę, że jest wszystko co na pc, a dodatkowo tytuły tylko na nią. TLOU, GT, DRIVE CLUB i wiele innych. Sam zmieniłem pc na ps4 i nie żałuję choć narazie nie wiele gier jest.

 

Edytowane przez luqbaq
Link to post
Share on other sites

Nigdy precyzja na ANALOGU nie dorówna precyzji myszki i to nie chodzi tyle o DPC , czułość itp. tylko sposób poruszania na myszce leży nam lepiej dłoń i ruchy są dużo bardziej precyzyjne niż jeden palec na analogu w dodatku wibrującym :)

 

Moim zdaniem PC vs Konsole jest REMIS dlatego że za PC przemawiają tańsze gry no i grafika na PC jest lepsza o ile dzisiaj jest prawie taka sama jak na PS4 / Xbox One o tyle za rok czy więcej już bedzie duża różnica w grafice bo wyjdą nowe karty graficzne , technologie itp. A w PS4 już tego nie wymienimy tylko aż do kolejnej generacji mamy te same bebechy i tą samą 5,6 letnią technlogie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Ja nie wiem jak ktoś może sie upierać że analog jest "szybszy" i " bardziej precyzyjny od myszki , musi to być osoba która po prostu jakimś cudem nigdy nie miała myszki w ręce :) Bo wystarczy pograć 5s w gre żeby zobaczysz szybkość ruchu na myszce a na analogu nie mówiąc już o precyzji ...

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Panowie byłem tego samego zdania, ale osobiście widziałem jak pacjent napier... W fps'y na padzie, po prostu miażdży wszystkich i jest na pierwszym miejscu w statystykach, sam byłem w szoku, bo też byłem tego zdania że wb takie gry jak COD nie można grać na padzie. A jednak się myliłem, można się nauczyć grać na padzie i być lepszym od tych co grają na myszce

Link to post
Share on other sites

można się nauczyć grać na padzie i być lepszym od tych co grają na myszce

 

Włącz mu BF3 (tylko nie metro), podłącz pada i raduj się jego wspaniałymi wynikami. Dostanie w dupsko jak nigdy. Gość może jest dobry, ale w rankingach konsolowców. Miałem PS3, grałem w FPSy dość sporo (nawet multi). Nie ma szans żeby gracz używający pada był dokładniejszy niż gracz używający myszkę. Już pominę kwestię autoaima. Z resztą zobacz jak jest w CSie na AWP.  Momentalny zoom, strzał i od razu reload/zmiana broni. To trwa ułamek sekundy. Na padzie nie do zrobienia (tym bardziej że nie ma CSa na konsole :D )

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Włącz mu BF3 (tylko nie metro), podłącz pada i raduj się jego wspaniałymi wynikami. Dostanie w dupsko jak nigdy. Gość może jest dobry, ale w rankingach konsolowców. Miałem PS3, grałem w FPSy dość sporo (nawet multi). Nie ma szans żeby gracz używający pada był dokładniejszy niż gracz używający myszkę. Już pominę kwestię autoaima. Z resztą zobacz jak jest w CSie na AWP. Momentalny zoom, strzał i od razu reload/zmiana broni. To trwa ułamek sekundy. Na padzie nie do zrobienia (tym bardziej że nie ma CSa na konsole :D )

Jest CS na konsole: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17179

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trzeba byś na prawdę nie poważnym żeby choć przez chwile pomyśleć że ANALOG pod względem precyzji i szybkości działania jest lepszy albo równy myszce ...

I tu jest kwestia jeszcze tego że pad'em lepiej się steruje (poruszanie się). Takim złotym środkiem był ten sixasix z myszką ale średnio się sprawdzał.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Można podłączyć klawiature i działa normalnie , myszki puki co nie :)

Co do kupna Playstation a PCa i jedno i drugie jest fajne , każde ma wady i zalety :) Do tego Playstation ma tytuły których nie ma na komputer np. UFC , Fight Night , Gran Turismo , MGS , Kill Zone są to naprawde świetne tytuły w które na PC nie pogramy :)

Myszki też działają, choć to zależy od gry. W Dust 514 grałem normalnie klawiaturą i myszką.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...