Skocz do zawartości

[MULTI] DOOM - seria


Recommended Posts

  • 11 miesięcy temu...

GTA V i Wiedźmin 3 na przykład? Chyba jednak nie norma.

 

Ja osobiście czekam z niecierpliwością. Przez ostatnie 10 lat tylko trzy FPS'y przyciągnęły mnie solidnie do monitora. Doom 3, Duke Nukem Forever (tak, tak!) i Wolfenstein: New Order. Oczywiście pomijam Quake 3 i Quake Live, bo przy tych grach spędziłem 15 lat ;). Mam nadzieję, że i Doom 4 będzie taki pyszny. ID Software <3

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

GTA jako tako spoko bo wiadomo ile twórcy przekładali grę :) wiedźmin niewiem ale z tego co czytam to niby spoko ale też nie za dobrze :) a reszta to reszta nawet nie komentuje :D ale też trzymam kciuki oby była super gierka i wg dopracowana :) w końcu tez swoje siedzi gdzieś tam u nich i się tworzy

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...


 

 

Po prezentacji id Software omówiło multiplayer. Będziemy mieli okazję walczyć na rozmaitych mapach - od Marsa po samo piekło. W zaprezentowanych fragmentach rozgrywki tempo jest znacznie szybsze, ale efekt ten udało się osiągnąć poprzez ukazanie zmontowanych krótkich fragmentów wypełnionych akcją.

 

Doskonałym dodatkiem powinien okazać się prosty w użyciu edytor Doom Snapmap, dzięki któremu będzie można tworzyć nie tylko własne mapy, ale nawet tryby rozgrywki. Funkcja będzie połączona z Bethesda.net, nową platformą, łączącą całą zawartość należącą do wydawcy.

 

Na zakończenie prezentacji Dooma pokazano jeszcze gameplay z kampanii dla jednego gracza. Tym razem akcja przenosi nas do domu demonów, czyli piekła! Gra ukaże się na PC, PS4 i XOne wiosną 2016 roku.

Edytowane przez dzejC
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Wątpię, że w przypadku Doom 1 i 2 można mówić o głębiej pojętym klimacie ze względu na wiadome ograniczenia.
Za 20 lat to samo będzie się mówiło o dzisiejszych grach którym daleko do fotorealistycznej grafiki i pełnego odwzorowania fizyki.
Link to post
Share on other sites

@up, zdecydowanie, ale mimo wszystko w Doomie 3 oprawa audio-wizualna wystarczyła, a w zasadzie sprawdziła się bardzo dobrze.Natomiast D1 czy D2, to tak ajk mówić, że w Wormsach albo Mario jest klimat. Niby jest jakiś świat, ale to nie to.

Link to post
Share on other sites

W D1 nie gralem, W D2 single mode nie powalil mnie aczkolwiek nie byl latwy do przejscia. ZA to grywalnosc multiplayera w czterech FFA to bylo mistrzostwo. Najlepsze to, ze w ogole do gry sie nie uzywalo myszki tylko samej klawiatury, dzis wlasciwie rzecz niespotykana. W D3 natomiast klimat miazdzyl, momentami to sie balem jak dziecko... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
Wymagania Doom do rozdzielczości 720p:

 

  • Procesor: Core i5 3,3 GHz / AMD FX-8350 4,0 GHz
  • Karta grafiki: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 (64-bitowy)
 

Wymagania Doom do rozdzielczości 1080p:

 

  • Procesor: Core i7 3,4 GHz / AMD FX-8350 4,0GHz
  • Karta grafiki: GeForce GTX 780 / Radeon R9 280
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 (64-bitowy)
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...