Skocz do zawartości

Prośba o pomoc przy doborze kary graficznej IE.


Recommended Posts

Witam, planuje wymienić kartę graficzną, mieszkam w Dublinie i jedyny sensowny moim zdaniem sklep tutaj to www.komplett.ie mój budżet to około 100€.

 

Moje parametry: Dell Vostro 460 cpu i5 2400 3.1 (4 rdzenie), ram: 4x2gb 1333 zasilacz: 350W, gfx: radeon 6450, monitor hp 1280x1024, dysk: 500GB planuje dodać jakiś 120GB ssd w przyszłości. 

 

Stona z kartami:

 

http://www.komplett.ie/catalog/zkb_01com/10_grpcard/default.aspx

 

Myślałem o Msi radeon r7250oc za 79,95€ czytałem test o r7250 na benchmark.pl tylko że asusa, wypada nieźle i cały zestaw pobierał max 180W czyli myślę że mój zasilacz da radę, no i w rankingu jest dużo wyżej od 6450.

 

Do gustu przypadł mi też msi radeon r7260x oc 2 GB za 122,99€ jest trochę za drogi, ale może grzechu warty tylko czy mój zasilacz nie jest za słaby a pc za wolny? 

 

Co o tym sądzicie a może jakiś geforce bo w nich się nie orientuję który jest wydajny i mało prądu potrzebuje, może coś jest bardziej godnego polecenia na tej stronie, z góry dziękuje za pomoc.

 

Moje ulubione gry to: euro truck simulator 2, gothic 3

Link to post
Share on other sites

Witam Jeśli Ci się zmieści w obudowę to jak najbardziej R7 260X zasilacz DELL 350 W spokojnie sobie z tą karta poradzi TYLKO czy posiada kabelek zasilający PCI-E ??

W obudowę wejdzie spoko, a kabelek zasilający pci-e to dodatkowe zasilanie które sie wpina na kartę? Pytam bo nie jestem w tym obeznany jak wy, wygooglowałem w grafikach to były 6 i ośmio pinowe albo 6+2 ja mam tylko 6 to nada się? Dzięki za pomoc.

Wygląda ok ale czy moje 350W to nie za mało do tej maszynki? Jak to jest z tą numeracją kart nvidia 660 są szybsze od 750? Dzięki!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...