Skocz do zawartości

Zestaw do montażu video [3200 zł]


Recommended Posts

Witam. Proszę o pomoc w złożeniu następującego zestawu:

  • Zastosowanie komputera: Edycja i montaż materiałów video w programach Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Sony Vegas Pro
  • Maksymalna kwota: 3200 zł
  • Których części potrzebuję: Cała jednostka centralna
  • Czy będę podkręcać sprzęt?: Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1920 x 1080, DELL U2414H
  • Specjalne wymagania: Wydaje mi się, że wskazane byłoby tutaj jakieś i7, 16GB RAM i dysk SSD 240GB, ale nie wiem, czy się zmieścimy w budżecie. W miarę możliwości, elegancka obudowa byłaby dodatkowym atutem.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele): Zewnętrzny dysk WD My Passport 2TB oraz Seagate Expansion 500GB. Na chwilę obecną nie chcę inwestować jeszcze w nowe dyski, zatem ten zestaw nie musi zawierać HDD. Tymczasowo wystarczy mi SSD i te dwa zewnętrzne.

 

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/awcjnv/

 

3246zł

 

1. Najpopularniejszy, mocny i7 wraz z wydajnym i sprawdzonym chłodzeniem

2. Niedroga za to polecana i przewiewna obudowa z oknem

3. Dobra płyta główna z potencjałem OC (Możnaby pomyśleć o Z97 i i7-4970k w najbliższym czasie)

4. 16GB ram na start - sprawdzony, o niskiej latencji na dobrym napięciu

5. Bardzo przyzwoity zasilacz w dobrej cenie który pozwoli na OC i dołożenie karty graficznej

6. SSD pierwszy w swojej klasie pod kątem - cena/wydajność

Edytowane przez isajew
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po co tam Z87 Extreme4? Wystarczy Z87 Extreme3. Wtedy pieniędzy wystarczy na szybszy SSD- Crucial M550. 450W spokojnie tutaj wystarczy, więc zasilacz można zmienić na np. CM G450M (DC-DC, odpinane kable, wysoka kultura pracy)


W przyszłości zalecane będzie dorzucenie karty graficznej, ponieważ Adobe siedzi na również mocno na GPU

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...