Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

właśnie zakupiłem na allegro używaną EVGA GTX 470 za 270 zł. Poprzednio miałem PALIT GTX 460. 

Mam pytanie odnośnie 470. Jakie są dla niej max temperatury. Martwi mnie, że w Kombustorze przy stress teście karta osiąga 97 stopni. I teraz nie wiem jak to jest bo niektórzy piszą, że dla tej karty to normalne temp. natomiast inni piszą, że lipa. Karta w Idle ma 49 stopni więc nie jest źle. Mam jeszcze tydzień na ew. zwrot karty.

Link to post
Share on other sites

Super o to mi chodziło :)

W takim razie mogę spać spokojnie. Już jedna karta sypiąca artefaktami mi wystarczy :D Swoją drogą to nawet długo wytrzymała (no ale nie było OC) bo 6 lat (mam na myśli 460).

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez skwarosz
Link to post
Share on other sites

Ok, czyli w takim razie nie martwić się temp. typu 95 stopni ? 

W sumie jak sprawdzałem to np. w Lolu mam 70, jeszcze przetestuje Crysisa 3. 

Generalnie taka temperatura jakoś szczególnie karcie nie zaszkodzi. ~90*C w kombustorze, czy furmarku to norma przy starym fermi. Mimo wszystko karta swoje lata ma i wymiana pasty na pewno dałaby kilka dobrych stopni w dół.

Ta karta to referent?

Edytowane przez are2k
Link to post
Share on other sites

Generalnie taka temperatura jakoś szczególnie karcie nie zaszkodzi. ~90*C w kombustorze, czy furmarku to norma przy starym fermi. Mimo wszystko karta swoje lata ma i wymiana pasty na pewno dałaby kilka dobrych stopni w dół.

Ta karta to referent?

 

Tak to jest referent.

Nad zmianą pasty pomyślę, i pewnie to zrobię tylko chciałem mieć pewność czy aby nie jest za wysoko z tymi temp. i w razie czego kartę oddać dopóki mogę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...