Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

W takim razie luz. W Metro PhysX dławi każdy konfig.

 

W metro pogram dopiero na 880, jeśli będzie wydajna.

Wiem, że to może smiech ale po prostu fajnie mi się gra na max.

770 ani FC 3 ani Witchera 2 nie da rady na full ?

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_770_review,9.html

 

tutaj tylko msaax2, więc na 8 trochę mniej będzie.

Link to post
Share on other sites

Uber Sampling na 780-tce wyłączyłem, bo potrafiło chrupnąć, więc na 770-tce pewnie będzie podobnie. Reszta spokojnie na full.

 

 

 

więc na 8 trochę mniej będzie.

 

Więcej niż trochę, ale nie powinno być problemów.

Link to post
Share on other sites
Uber Sampling na 780-tce wyłączyłem, bo potrafiło chrupnąć, więc na 770-tce pewnie będzie podobnie. Reszta spokojnie na full.

 

 

To ja nie wiem jak oni w 3 chcą mieć na 780ti na maka 35-45 fpsów skoro 2 nie daje rady na max w 2 a ona 2 lata stara

 

Jaką wersję by była cicha?

http://allegro.pl/gainward-geforce-gtx770-2048mb-ddr5-256-bit-m-i4285744263.html

o gainward nie słyszałem ale jedna z tańszych. msi za 1200 ale z grą watch dogs.

 

Jeszcze dość tanio np asus:

http://allegro.pl/asus-gtx770-2gb-ddr5-oc-gwar-fv-sklep-box-i4297908100.html

 

A jak potem z gwarancją jak kupię w takim sklepie, a jak kupię z oficjalnego ?

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

A no chyba, że tak :)

 

No fajna, podkręcać nie będę bo nie ma sensu, a jeszcze spalę. Styknie na pół roku. 

No cena fajna, na alledrogo widzę używaną za 950 ale to nie duża róznica więc lepiej nową.

Gra WD to też fajnie, że dają kluczyk. 780 jednak nie warta dopłaty (600zł za parę fps)

 

Choć kartę będę kupował dopiero za 2-3 tygodnie to już wiem na czym stoję, dzięki :)

Z ceny nie zejdzie ale do góry też raczej nie pójdzie.

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem obie części metro z maksymalnymi detalami bez aa ale z sprzętowym psyHX i jakoś nic mi nie dławiło a grałem na 2x podkręcone gtx560. Ja nie wiem skąd Wy to bierzecie. Najpierw że TXAA gó**o potem na screenach okazuje się ze lepiej działa niż msaa8 przy mniejszym zużyciu, tera znowu jak już że argument o kiepskich efektach nie daje rady to pojawia się kwestia że karta nie uciągnie. Takie rzeczy jeszcze pisze moderator szok.. Jakby ten patent był taki zły to nvidia już dawno by go porzuciła, bo nikt normalny nie angażowałby funduszy w patent który nie przyniesie zysku.

Edytowane przez Akselpl
Link to post
Share on other sites

 

 

psyHX

 

Kolejna wariacja ?

 

Metro 2033 skończyłem nie tak dawno temu i na i7+GTX 780, ze wszystkimi bajerami, zdarzały się czasami ścinki. Optymalizacja tej gry kuleje do dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Panowie proszę o nie kłócenie się :)

 

 

 

Metro 2033 skończyłem nie tak dawno temu i na i7+GTX 780, ze wszystkimi bajerami, zdarzały się czasami ścinki. Optymalizacja tej gry kuleje do dzisiaj.

 

A to z physx'em grałeś? 

 

2 część ma większe wymagania chyba?

 

jeśli chodzi o 780 to może poszukam wtedy jakieś używki, a nóż będzie w dobrej cenie, a jak nie to biorę 770

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/GeForce_GTX_560_Ti_-_premiera-3578/strona/13007.html

 

Skoro na SLI z 560Ti są dropy to z pewnością na SLI z 560 bez "TI", takowych nie miałeś...


 

 

A to z physx'em grałeś? 

 

Próbowałem. Aby mieć płynną animację, bez najmniejszych ścinek, musiałem wyłączyć. 


Jak ktoś lubi 20 kl/s to może sobie odpalić Crysis'a 3 w ultra na 7770, ale ja do masochistów nie należę.

Link to post
Share on other sites

 

 

dla mnie 26 fps to nie jest zbyt mało do grania.

 

W takim razie nie mamy o czym rozmawiać. Skoro lubisz pokazy slajdów to Twoja sprawa, ale w tym momencie nie jesteś osobą, która powinna doradzać innym sprzęt.

 

 

 

te 30 wg mnie to minimum

 

Stałe 30 to absolutne minimum do płynnej gry, ale oczywiste jest, że w każdej grze zdarzą się dropy. 


 

 

a Ty masz GHZ edition tak ? 

 

Tak. 

Link to post
Share on other sites

Nie napisałem że chodzi mi o granie cały czas przy 26fpsach jakby co, połowa odswieżania to jest minimum do grania, to jest oczywiste. Miałem na myśli że jeśli pojawiają sie spadki do 26 fps to, to nie jest dla mnie zbyt mało do grania.

To się nawet pokrywa z podanymi przez Ciebie wynikami i moim benchmarkiem, że nie mogłem mieć średniej 26fps jak na tych 2 titkach.

Edytowane przez Akselpl
Link to post
Share on other sites

 

 

Stałe 30 to absolutne minimum do płynnej gry, ale oczywiste jest, że w każdej grze zdarzą się dropy. 
 

 

jak się drop zdarzy w jakieś animacji , gdzie nic nie klikasz to ok, gorzej jak wtedy grasz :)

 

Przez te 2 -3 tygodnie będę przeglądał tablice i allegro. Ile max dać za 780 i 780 ti używki na gwarancji ? Wtedy będę wiedział czy warto się nią interesować czy nie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli raz na godzinę zdarzy się spadek to oczywiste jest, że nikt nie będzie płakał, ale najczęściej dropy zdarzają się regularnie. Kluczem jest takie dobranie ustawień, by spadki nie wpływały na płynność.


 

 

GTX 780Ti ze względu na PsyhX

 

Supcio. A teraz łaskawie przeczytaj poprzednie 6 stron tego wątku. Nikt tutaj obecnie nawet nie rozważa 780Ti, która jest świetną kartą, ale kompletnie nieopłacalną patrząc na dzisiejsze ceny. Rzucenie takim tekstem, bez jakichkolwiek argumentów czy wyjaśnienia, to rażąca niekompetencja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...