Skocz do zawartości

[Kupię] grafikę do 800zł(tylko nVidia!)


Recommended Posts

bo miałem troche ati, i zawsze miałem problemy:(( a odkąd kupiłem nVidię zawsze chodziłem zadowolony:))

 

dopiero sprzedałem GTX260:)

 

AMD Phenom II x3 720 Black Edition 2,8GHz@3,6GHz 1.45V

Teraz właśnie testuję x4 i chodzi stabilnie na 2.8GHz, nie wiem czy to nie sprzedać ale najpierw jakieś OC:D:D

Gigabyte GA-MA790GP-UD4H

Crucial BallistiX 2x2Gb 800MHz

Corsair TX650W

 

 

@@

 

przekonajcie mnie do tego ati:)

Link to post
Share on other sites

zaczęło się:) Przyłącze sie do Pytanie kolegi Severen ;)

 

bo miałem troche ati, i zawsze miałem problemy:(( a odkąd kupiłem nVidię zawsze chodziłem zadowolony:))

 

dopiero sprzedałem GTX260:)

 

AMD Phenom II x3 720 Black Edition 2,8GHz@3,6GHz 1.45V

Teraz właśnie testuję x4 i chodzi stabilnie na 2.8GHz, nie wiem czy to nie sprzedać ale najpierw jakieś OC:D:D

Gigabyte GA-MA790GP-UD4H

Crucial BallistiX 2x2Gb 800MHz

Corsair TX650W

 

ATI Juz raczej nie ma problemów tak jak kiedyś :)

Link to post
Share on other sites

ok:) ale mają słabe szyny i nie wiem jak to przenosi się na wydajność w grach, najlepiej jak by to była nVidia:) bo jeszcze denerwuje mnie ten cały panel ati cacalyst czy coś;)

Link to post
Share on other sites

ok:) ale mają słabe szyny i nie wiem jak to przenosi się na wydajność w grach, najlepiej jak by to była nVidia:) bo jeszcze denerwuje mnie ten cały panel ati cacalyst czy coś:)

Eee czemu przeszkadza? :) no to masz dylemat bo Ati jak na razie ma lepsze karty niż NV CENA/WYDAJNOŚĆ :P

 

Jaki masz sprzęt?

 

Wstępnie proponuję:

 

http://www.allegro.pl/item1142818653_ga ... 5_1gb.html

 

Aaa i myślałem o tym, ale nie chcę gainwarda:(( bo to kupa, czołowe firmy msi, giga, asus, evga, bardziej wchodzą w rachubę:P

 

Eee tam gadasz głupio :D Gainward dobra firma, ta karta to jakaś chyba limited edition czy special edition, ma ciche chłodzenie jak na referenta ;)

Link to post
Share on other sites

ok:) ale mają słabe szyny i nie wiem jak to przenosi się na wydajność w grach, najlepiej jak by to była nVidia:) bo jeszcze denerwuje mnie ten cały panel ati cacalyst czy coś:)

Eee czemu przeszkadza? ;) no to masz dylemat bo Ati jak na razie ma lepsze karty niż NV CENA/WYDAJNOŚĆ :)

Ta szyna jest dla mnie pod znakiem zapytania... bo może bym kupił 5850, a dużo to lepsze od gtx260:D?

 

@@

 

ale nie dam za to 900zł prawie bo nawet tyle nie mam:(

Link to post
Share on other sites

Przekonam Cie do ATi tym że jest bardziej opłacalna (choć dzisiaj wyszedł GTX 460, który ma szansę powalczyć na rynku).

Za 800zł to raczej tylko kupisz radeona HD 5830 (nawet nówkę) albo 4870X2

a z GeForce'ów to 275, 280, 285, ewentualnie GTX 460

Link to post
Share on other sites

Przekonam Cie do ATi tym że jest bardziej opłacalna (choć dzisiaj wyszedł GTX 460, który ma szansę powalczyć na rynku).

Za 800zł to raczej tylko kupisz radeona HD 5830 (nawet nówkę) albo 4870X2

a z GeForce'ów to 275, 280, 285, ewentualnie GTX 460

 

no chciałbym kupić coś konkretnego mam nadzieję ze 800zł starczy na coś konkretnego, a nad 460 się nie zastanawiałem dużo lepszy od 260??;)

 

za 960zł 5850, koleś z na pclabie sprzedaje... nie wiem czy wytrzepać tą kasę czy, może dam sobie spokój do 800zł bo i tak dla mnie to bardzo dużo:(

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Gainward chyba nie jest zły a przy tym trochę tańszy ;)

 

Ale wiesz... jak sprzedałeś właśnie GTX260 to do 800PLN nie kupisz czegoś znacznie szybszego od tej właśnie karty. Dobrze było by się zaopatrzyć w GTX470 ale to znacznie ponad 1000 PLN kosztuje. Chyba, że nowego GTX460, który dzisiaj ma premierę. Jest ponoć zauważalnie szybszy od GTX260 i ma wydajność gdzieś na poziomie 5830 chyba jeśli nie troszkę wyższą. W Komputroniku jest Gainward albo Palit za 850PLN ale chyba nie mają w magazynie. Może za parę dni w innych sklepach będzie wybór tych kart w nieco niższej cenie.

 

Tu masz linka do tematu na forum odnośnie testów GTX460

Link

 

 

A co do tego ATI to Radeony to dobre karty ale mnie też te Catalysty denerwują i mimo, ze to tańszy sprzęt przy podobnej wydajności to niestety raczej nie zagości w mojej obudowie...

Link to post
Share on other sites

Przekonam Cie do ATi tym że jest bardziej opłacalna (choć dzisiaj wyszedł GTX 460, który ma szansę powalczyć na rynku).

Za 800zł to raczej tylko kupisz radeona HD 5830 (nawet nówkę) albo 4870X2

a z GeForce'ów to 275, 280, 285, ewentualnie GTX 460

 

no chciałbym kupić coś konkretnego mam nadzieję ze 800zł starczy na coś konkretnego, a nad 460 się nie zastanawiałem dużo lepszy od 260??;)

 

za 960zł 5850, koleś z na pclabie sprzedaje... nie wiem czy wytrzepać tą kasę czy, może dam sobie spokój do 800zł bo i tak dla mnie to bardzo dużo:(

 

właśnie katowałem go 2h prime 95 i chodził bez zająkniecia, mam mugena, wentyl 900rpm sobie chodził i był temp 47C, OC może zrobię jutro albo jeszcze dziś:)

 

nie wiem czy właśnie nie poczekać na tego 460, ale ile on będzie kosztował?? ponad 1000zł pewnie:(( może te 950zł bym załatwił. ale to i tak już holendernie dużo 800zł

 

więc zaproponujcie mi coś konkret ATI bo wgl w tym nie gustowałem i nie wiem co się dzieje:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...