Skocz do zawartości

Crucial MX100 128GB, 256GB i 512GB - dostępność, wrażenia posiadaczy, dyskusja.


Recommended Posts

Dokładnie. Z doświadczenia wiem, że nie pracują tam zbyt wybitni specjaliści.

 

Taką wiadomość otrzymałem od Komutronika:

 

Na dysk jest udzielona gwarancja 60 miesięcy, natomiast serwis odbywa się u sprzedawcy, a nie u producenta.

Link to post
Share on other sites

Raz jedyny kupiłem coś w redcoon i więcej nie zamierzam. Kupiłem u nich stację dokującą dla tel. Nie dość ,że czekałem 2 tyg. to jeszcze przyszła uwalona, a pudełko wyglądało jakby była używana - brudne i pogięte.

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj zamówiłem wersję 512GB z x-koma. Zaraz zaczynam urlop, a okazało się że mój Samsung 840 128gb pozwala na trzymanie tylko 3 gier.........diablo3, bf4 i wolfenstein i to by było na tyle wolnego miejsca.

Teraz zrobię zamiankę i Samsunga 830 64gb sprzedam, Samsung 840 128gb zostanie systemowym, a Crucial mx100 będzie do gierek.

Link to post
Share on other sites

Ja mam zamówiony w X-kom dzwonili do mnie że możliwe że będzie dziś a jeśli nie to w 2 połowie lipca ;/

jak widze narazie w żadnym sklepie wiekszym go nie ma, ale na allegro pojawiły się jakieś sztuki wiec mam jeszcze nadzieje ze jutro sie pojawi.

co z ta gwarancja w komputroniku ? bo skoro jest 5 lat to biore od nich

Link to post
Share on other sites

A mi dzisiaj napisali, że dostawa się opóźni i dysk dostanę w przyszłym tygodniu. A jeszcze w 2 dni temu gościu zapewniał mnie, że dostanę go na dniach, bo w poniedziałek dostawa. Okazuje się, że dostawa się nie odbyła! I spodziewają się jej jutro...

Link to post
Share on other sites

A mi dzisiaj napisali, że dostawa się opóźni i dysk dostanę w przyszłym tygodniu. A jeszcze w 2 dni temu gościu zapewniał mnie, że dostanę go na dniach, bo w poniedziałek dostawa. Okazuje się, że dostawa się nie odbyła! I spodziewają się jej jutro...

 

To ty zamawiałeś w komputroniku ? Ktoś tu pisał, że mają miec dostawę we wtorek, a na razie cisza ;/ Jak nie to trzeba do nich dzwonić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...