Skocz do zawartości

Crucial MX100 128GB, 256GB i 512GB - dostępność, wrażenia posiadaczy, dyskusja.


Recommended Posts

Witam!

Od dzisiaj w sprzedażny jest MX100 256 GB za 375PLN. cena rewelacyjna, mimo świetnych opinii o M500 i M550, można śmiało założyć że MX100 powtórzy sukces M500? i kupić go zanim zabraknie go na sklepowych półkach? cena i większa wydajność od M500 kusi. Co o tym myślicie?

Link to post
Share on other sites

Cena i pojemność, a z tego co widzę na słupkach nawet wydajność są bardzo OK, ja jednak wstrzymam się z zakupem tak min dwa miesiące, aby upewnić się, że się użytkownicy nie skarżą np na awaryjność.

Link to post
Share on other sites

miałem kupowac własnie m550 240gb.. ale w takim razie chyba to bedzie mx100 256 :)

tylko jak z ta awaryjnościa? bo czy dysk jest awaryjny to najwczesniej za pół roku chyba bedzie wiadomo :P kontroler ten sam co w m550 a niesłyszałem żeby grzeszył awaryjnościa.. 

 

cena jest i tak niska.. boje się żeby nie poszła w góre.. bo sprzedacy w sklepach mają jeszcze m500 w starych (wyższych) cenach.. co może spowodować wzrost ceny i mx100? czy się myle?

Link to post
Share on other sites

Na morelach skończyła się wersja 256 GB :]

 

Brać, póki jeszcze można gdzieś dostać. Śmiem przypuszczać, że kolejne dostawy będą już w wyższej cenie.

Link to post
Share on other sites

 

Na morelach skończyła się wersja 256 GB :]

 

Brać, póki jeszcze można gdzieś dostać. Śmiem przypuszczać, że kolejne dostawy będą już w wyższej cenie.

może to głupie pytanie.. ale mówisz poważnie z tym "brać (...)" czy to sarkazm?

Edytowane przez 1wilq
Link to post
Share on other sites

można było go dostać za 369 zł ja zamówiłem za 375.. a teraz jest już 379 :P

niby grosze.. ale wiecie jak to mówią.. grosz do grosza... :P

 

jak komuś się nie spieszy to dalej można mieć go za 369zł z przesyłką gratis... tyle, że wysyłka za 2 tygodnie :)

http://www.redcoon.pl/B543166-Crucial-MX100-256GB_SSD-25-mSATA-M2-PCI-Express?utm_source=zanoxpl&utm_medium=Affiliate&zanpid=1912567513691528193&refId=zanoxpl

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...