Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wybór smartfona w plus mix

plus smartphon mix smartfon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rad1317

rad1317
  • Amator

• 46 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 09:43

Witam. Przeddłużam umowę w plusie i zastanawiam się jaki telefon wybrać. Umowę będę brał na 24 miesiące z doładowaniem 40 zł. Na smartfona chcę przeznaczyć max 100 zł, chociaż im taniej tym lepiej. Co do smartfona to zależy mi na tym aby płynie działał interfejs i dało się przeglądać wygodnie strony internetowe. Ważne aby miał też w miarę przyzwoity ekran, co do przekątnej to im większa tym lepiej.

Przeglądając ofertę wpadły mi w oko dwa telefony: Plus Kazam 4 i Prestigio PSP 5457 Duo.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy przedłużając w plusie umowę można liczyć na jakieś gratisy czy może bardziej opłaca się zerwać i wziąść nową?

Z góry dziękuje za pomoc i wszystkie odpowiedzi.

• 0

#2 BARTOL48

BARTOL48
  • Maniak

• 2505 postów
  • Miejscowość:TM

Napisano 04 czerwiec 2014 - 12:47

Opłaca się zerwać i wziąć np jakieś nju z rachunkiem. 28zł miesięcznie bez limitów i jeszcze możesz sobie pakiet internetowy dokupić za 7zł 700mb.

• 0

#3 sajgon338

sajgon338
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 04 czerwiec 2014 - 15:06

Ja też polecam Ci przenieść do podsieci typu NJU lub RedBull mobile -> przenieś numer, umowy masz bez telefonu, ale za to świetne oferty abonamentowe.

Bardziej opłacalny jest taki krok i osobne kupienie telefonu -> przekalkuluj sobie sam.

Ja posiadam numer w NJU mobile, więc jak chcesz priv mogę Ci opisać co i jak, by jak najwięcej zyskać.

• 0

#4 rad1317

rad1317
  • Autor tematu
  • Amator

• 46 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 07:11

Dzięki za potpowiedzi. Zastanowię się jeszcze nad tym.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plus, smartphon, mix, smartfon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych