Skocz do zawartości

Wycena - i5 2400 / P8P67 / HD6770 / 4GB / 250GB


Recommended Posts

Witajcie,

Mam mały problem z wyceną sprzętu. Moglibyście zerknąć, czy dobrze myślę, ewentualnie jeżeli możecie - poprawcie mnie.

Do wszystkiego, poza zasilaczem, posiadam oryginalne pudełka. Procesor wciąż jest na gwarancji (pewnie jeszcze rok) - mam do niego fakturę, lecz jest w pudełku w piwnicy, a jakoś mi do niej nie po drodze :P Chłodzony jest standardowym cooler'em Intela. Karta graficzna pewnie już po gwarancji, aczkolwiek mam do niej fakturę zakupu. RAM także posiada dokument zakupu, więc wieczysta gwarancja dalej jak najbardziej obowiązuje i nie powinno być z nią problemów. Dysk jest już dość stary, aczkolwiek pracuje i robi to co powinien :) Zasilacz sprawny, mam do niego cały komplet okablowania, lecz brak pudełka :/ Obudowa w stanie niemal nowym - nie obita, ani nie okopana. Całość w pełni sprawna, regularnie czyszczona z kurzu, a procesor co pół roku z nową, dobrą pastą. 

 

Mniej więcej myślałem w ten sposób:

CPU: Intel Core i5 2400 = 450zł

MOBO: Asus P8P67 = 200zł
RAM: GoodRAM 4GB DDR3 1333MHz = 70zł

GPU: Asus HD6770 1024MB DirectCU = 270zł
DYSK: Seagate 250GB 7200RPM = 60zł

PSU: Corsair HX520W = 100zł
CASE: Fractal Design Core 3000 = 150zł

 

Czyli wychodzi łącznie 1300zł. Czy jest szansa, że za tyle pójdzie w miarę rozsądnym czasie? Fajnie by było, żeby sprzedać go jako całość, gdyż zabawa w części trochę potrwa i pewnie utknę z jedną z części.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,

jpowie01

Link to post
Share on other sites

grafika max 200zł ale i w tej cenie są lepsze karty ale za 200 by zeszła spokojnie;)

I procek to raczej max 400zł

Płyta 150

Za 1200 to raczej max wartośc, może sprzedasz a może i nie choć na allegro może i byś nawet za 1300zł sprzedał:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...