Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem ze sformatowaniem komputera. Napiszę dokładnie co się działo przez 2 dni ostatnie.

 

Zdecydowałem się na czyszczenie we wnętrzu obudowy, odpiąłem grafikę, wiatrak, zasilacz, chlodzenie od procesora, nałożyłem pastę, przedmuchałem wszystko i złożyłem. Po odpaleniu komputera ten stwierdził, że nie widzi myszki i klawiatury. Po 10 minutowych kombinacjach czy zadziała podłączenie w innym usb, wziąłem klawiaturę współlokatora i ją zobaczył. Później, już dokładnie nie pamiętam też coś nie chodziło tak jak powinno więc zrobiłem formata. Wszystko cacy pięknie, lecz gdy wyłączyłem komputer/ dałem w stan uśpienia ten nie zawsze chciał się włączyć. Jakoś się to udawało, jak już się odpalił to wszystko śmiga ładnie i elegancko. Dzisiaj natomiast po zajęciach włączam, a tam " A disk read error occurred". No to reset. Nic sie nie dzieje, non stop wyskakuje to samo albo czarny ekran. Myślę, no dobra sformatuję jeszcze raz, żeby w razie pytań na forum móc chociaż jakiś program odpalić który by pomógł w diagnozie. Ustawiam w instalatorze, żeby mi dysk sformatowało a tam wyskakuje błąd 0x80070057. No i du*a. Sprawdziłem kable dysku, wszystko tak jak wcześniej wygląda, podczas czyszczenia go nie wyciągałem. 

 

Przypomniałem sobie, że dzisiaj wyskakiwał jeszcze jeden błąd" System Windows napotkał problem podczas komunikowania się  z urządzeniem podłaczonym do komputera(...) Stan; 0xc00000e9 (...) Info: wystąpił nieoczekiwany błąd wejścia/ wyjścia"

 

Płyta główna: Foxconn a78ax 3.0

Dysk: WD 500GB WD5000AAKS

 

Proszę o pomoc, potrzebuję na dzisiaj tego trupa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...