Skocz do zawartości

Polecane słuchawki douszne/dokanałowe


Recommended Posts

Miałem te dodawane oryginalnie doki do Sensation XE, i szczerze? Na początku wydawały się OK. Nieco zalewający pasmo bas, ale jednak dość dynamiczny. Ciepła barwa po prostu. Jednak od czasu jak posłuchałem paru MXów od Sennheisera, i kupiłem a-Jaysy One+ czuć różnicę na niestety niekorzyść Beatsów. Poza lepiej kontrolowanym basem już w Sennkach za 89zł (model 475), nie mówiąc o modelu wyższym bądź a-Jaysach (tu już dokanałówki, takie w sumie preferuję), także i scena była nieco większa oraz bardziej szczegółowa średnica.

 

Reasumując: Normalne douszne za 90zł grają już nieco lepiej niż beatsy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Są jakieś sensowne słuchawki do 100zł ale douszne czyli pchełki? Do zwykłego słuchania nic wielkiego.

Trochę czasu minęło od pytania, ale odpowiem:

- Venture Electronics Monk

- Edifier H180

- Awei ES10

Wszysko najlepiej z Chin bezpośrednio kupować. Wszystkie mniej lub bardziej poniżej 10$.

 

Co do dokanałowych - na forum mp3store'a baaardzo polecają Takstar HI1200. Cena u ryżowych - ~20$.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Po proszę o dopisanie w rankingu. Do 100 zł Sony mh1/mh1c. Te słuchawki miazdza wiele modeli do 400 zł. Warto by każdy je spróbował.
 
z czym je porównywałeś z listy i na czym ? 
to słuchawki dla basoluba i są bardzo wybredne co do źródła 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Genialne! Po prostu genialne granie za 5$, chowajcie się MX980 i MrZ Tomahawk:)

 

 

https://images.tapatalk-cdn.com/16/01/12/f19221f05fc2b7da3ec489fe739b6c26.jpg

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Miał i ma nadal - zaskakująco dobre słuchawki jak na taką cenę. Używam ich na co dzień i nie planuję przesiadki na jakiekolwiek z tzw. wyższej półki.

 

 

 

Genialne! Po prostu genialne granie za 5$, chowajcie się MX980 i MrZ Tomahawk:)

 

Obserwuję rynek od czasu zakupu SoundMagic PL-30 (jakieś 3,4 lata temu), moje PLki grają i trzymają sie dobrze do dzisiaj, i dochodzę do wniosku że cały rynek się wywraca do góry nogami. Chiny, Chiny i Chiny. Coś co kosztowało kiedyś właśnie kilkaset złotych, dzisiaj jest siągalne za 1/3 tej kwoty. Owszem, czasem wykonanie nie jest na tak super poziomie (choć Xiaomi robi rzeczy tak samo jak nie lepiej - przykład Pistonów) - ale dźwięk to już górne loty. To samo w sprzętach grających. Nic tylko kupować i się cieszyć :)

Link to post
Share on other sites

Doki wcale nie są mniej zdrowe jeśli używasz ich w odpowiedni sposób. Po prostu doki mogą zagrać głośniej, bo je łatwiej napędzić mają większą skuteczność. To nie słuchawki niszczą słuch tylko zbyt wysoka głośność.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja ze swej strony chciałbym polecić wszystkim którzy szukają dobrych słuchawek dousznych, w dobrej cenie, ostatnio skusiłem się na zakup i jestem mega zadowolony, nie spodziewałem się, że za 100zł mogę mieć taką jakość dzwięku, są to [Moderacja]

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

czyli jaką jakość dźwięku ? :>

 

ma kolega jakieś porównanie z innymi w tym budżecie modelami ? 

 

nie żebym się czepiał ale ukrytych marketingowców już mieliśmy nie raz.Pierwszy post i opinia mało znanych słuchawek. :D

Link to post
Share on other sites

Czy porównywał ktoś Roccat Syva do innych konstrukcji? Gdzie nie czytam to "ładny dźwięk" itp.

A wolałbym porównanie do jakiejś pewnej konstrukcji lub opinię osoby która faktycznie się na tym zna.
Nie wierze w to że gamingowy szrot może być dobry.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...