Skocz do zawartości

Polecane słuchawki douszne/dokanałowe


Recommended Posts

Po pierwsze produkty SteelSeries to totalny badziew skierowany na klienta, który w ogóle nie posiada informacji o rynku audio i kieruje się jedynie firmą. Wszelkie sprzęty audio od tego producenta zakrawają o kradzież na kliencie, bo sprzedają chłam.

 

Sam posiadam jeszcze 3 pary słuchawek na sprzedaż, które za swą cenę są bardzo dobrą pozycja na rynku - Brainwavz Beta z mikrofonem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko zależy od tego czy potrafisz zakrzywić czasoprzestrzeń, to wtedy stworzenie portalu łączącego dwa odległe od siebie miejsca nie powinno być problemem i znacznie przyspieszy całą wysyłkę.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Warto brać te PHILIPS SHE3590? W recenzji jest dopisek

W recenzji znajduje się stara wersja SHE3590 z okrągłymi tulejkami. Nowsze wersje mają owalne i niestety z tego co wiem grają gorzej od pierwowzoru. Raczej nie są to podróbki.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

A one takie drogie? Mówisz o słuchawkach za 25-30zł...

 

Z tego co mi wiadomo, na rynku jest pewnego rodzaju zróżnicowanie tj. egzemplarze grające lepiej i te grające przeciętnie. Po za tym czego można się spodziewać po słuchawkach za 25zł?

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

A czy cokolwiek dobrego mozna powiedziec o tych roccatach syva, ktore sa dzisiaj na promocji w x-komie? Czy graja konkurencyjnie do innych sluchawek tego typu w cenie ok 100zl? Szukam dokanalowek do lg g1 na ulice. W necie maja pozytywne recenzje ale zawsze mam obawy przed "gejmingowym" sprzetem.

Edytowane przez woonkey
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

siemka pytanie do wyjadaczy szukam dokow które zagraja jak takstaty ts 671 tylko z większa ilością basu  (taka która na dłuższą mete nie bedzie meczyła)  czytam czytam i nie mogę się na nic zdecydować myślałem nad jvc ha-kx100 poradzicie coś ? 
 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Szukam słuchawek do Moto G3. Czy w cenie do 150zł słuchawki Brainwavz M1 będą odpowiednie? Czy może coś innego?

Zależy mi na dużej wytrzymałości kabla, gdyż z powodu wykonywanej pracy ten element jest bardzo "mordowany" :). Rekordem było że po dwóch dniach słuchawki musiałem wyrzucić. Na szczęscie kosztowały tylko 30zł.

 

Dziękuję

Link to post
Share on other sites

Witaj. Jeżeli chcesz wytrzymałych słuchawek, to na pewno a-Jays One/Two/Three. Kabel płaski, na prawdę mocarny - nie raz mocno ciągnąłem, w autobusie mnie ludzie zahaczali i szybciej wypadły z jacka niż coś się stało z kablem. Jakość dźwięku bardzo dobra - mam One. Scena jest niezłych rozmiarów, i średnica gra fajnie, a bas jest powiedziałbym że otulający z niezłym kickiem. Wysokie co prawda mogłyby być nieco lepsze, ale jak na doki to i tak jest ładnie.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiałam się nad kupnem niedrogich (do 60 zł) słuchawek dokanałowych. Przeglądając zagraniczne fora trafiłam na słuchawki KZ - bardzo je sobie tam chwalą. Przypadły mi do gustu KZ ATE, myślicie, że warto? Czy ktoś je miał?

Miał i ma nadal - zaskakująco dobre słuchawki jak na taką cenę. Używam ich na co dzień i nie planuję przesiadki na jakiekolwiek z tzw. wyższej półki. Poniżej link do forum XDA do recenzji zarówno KZ ATE, jak i KZ ED9.

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/review-kz-ed9-kz-ate-ear-headphones-t3119184

W Polsce ciężko je dostać, ale czasem się pojawiają. 

Osobiście preferuję ED9 ze względu na bardziej neutralne brzmienie i 2 pary wymiennych tulejek, w które też można napakować cokolwiek co zadziała jak filtr i dostosować brzmienie do swojego ucha. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja się właśnie zastanawiam nad słuchawkami dousznymi, chociaż nie znoszę tego rodzaju słuchawek... Potrzebuję ich jednak na siłownię, a przecież nie wyskoczę z nausznikami jak Kubuś Puchatek i nie będę na bieżni biegał, bo mi się po prostu uszy spocą, nie wspominając już o tym, jak będę śmieszny... W domu mam Monster dr dre nauszne i zastanawiam się nad kupnem dousznych, bo poziom nausznych przeszedł moje oczekiwania, jeśli chodzi o gry! Czy wiecie może, jak sprawdzają się douszne monstery, też trzymają poziom? Pytam, bo cena niemała...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...