Skocz do zawartości

proszę o wybór płyty głównej do 400 zł


Recommended Posts

W sumie to podłącze się do tematu bo sam miałem taki zakładać (ten sam przedział cenowy). Niby większość ludzi poleca fatal1ty H87 do takiego zestawu, ale w podobnej cenie można mieć GA-Z87-HD3 lub Z87-Extreme3.
Naczytałem się tyle różnych zdań, że już zgłupiałem.
Sprzęt oczywiście do późniejszego OC.

Spec:

CoolerMaster G650M
Crucial Ballistix Sport DDR3 2x4GB 1600MHz CL9
4670K + Macho 120
MSI R9 290
Gladius X60

 

Link to post
Share on other sites

witam mam zamiar kupić procek http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4670k-3-4ghz-lga1150-box-haswell-bx80646i54670k-546530/ do tego jakąś najlepszą możliwą płytę główną do 400 zł jakieś ramy do 300 zł i może zasilacz bo mam 6 letni chieftec 550 w i nie wiem czy to pociągnie po prostu powoli modernizuję komputer ,a kartę kupię poźniej bo nie mam takiej złej gtx 460 1gb oc gigabyte

Link to post
Share on other sites

W tej cenie to oklepana H87 Fatality będzie najlepszym wyborem. Takie samo OC jak na z87, bardzo dobre audio (jak na integre) mocna sekcja, 2 kości UEFI. Czego chcieć więcej za jakieś 380 zeta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów benchmarku i testów,  mam dylemat i nieco zmieszany z tym wszystkim   :/


mianowicie chodzi mi o to że przyznam się bez bicia jakoś  :D  nigdy interesowało mnie marka intela  :]  a teraz od roku obserwuje markę intela i muszę przyznać że niesamowicie zaskakuje mnie osiągami i jakością w grach   :o


wiec moje pytanie tak według waszych doświadczeniach i opiniach innych   :/


jaką płytę główną i procesor intela polecacie do OC i mniej więcej overlock   :co:  tak na marginesie to będzie go gier i mniej więcej film czy cokolwiek   w cenie do  -1000 zł 


mam drugi zestaw nie złożony a posiadam do niego już :


OCZ 750 wat 


8 GB 1600 mhz ram


dysk 1T WD


i Gtx 770 4 gb


będę wdzięczny i szacuneczek  pozdrawiam


Link to post
Share on other sites

Zgodzę się z przedmówcą Audiotrack Maya U5 to bardzo ciekawa propozycja za niewielkie pieniądze. Sam mam i polecam jako ciekawostkę powiem że w porównaniu do Creative SB X-FI sorround 5.1 Maya gra zdecydowanie lepiej. Asusy i creativy są troszkę przereklamowane.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...