Skocz do zawartości

Komputer działa powoli


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

Witam mój komputer działa powoli często się zacina przy zwykłym korzystaniu z Windowsa. Przeczyściłem rejestr oraz pokasowałem kilka plików, lecz nadal nie działa tak jak bym oczekiwał


Procesor AMD Athlon II X4 635 /2.9GHz, 2MB, 95W, BOX, AM3/


Płyta główna AsRock M3A790GXH/128M /AMD 790GX, DDR3-1600/


Ram GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9


Dysk twardy Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3


Karta graficzna Asus Radeon HD4850 1024MB DDR3 /256bit/ 2xDVI


Zasilacz Chieftec 450W [CTG-450-80P]


Proszę o szybką pomoc.


Link to post
Share on other sites

pod obciążeniem masz te temperatury czy w idle? weź ściągnij program OCCT i odpal, niech pochodzi przynajmniej z godzinę, i wrzuć tu screeny, lub pochwal się czy nie wywaliło wcześniej. 

Edytowane przez sword88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W pierwszej kolejności pozbądź się tego Avasta z kompa. Definitywnie. Dwa antywirusy to jest zbrodnia - nie zdajesz sobie sprawy ile szkody mogą Ci narobić i jak bardzo zajechać system. 

 

Druga sprawa, warto było by zainstalować AntiMalwarebytes i zrobić pełen skan kompa z czyszczeniem.

 

Trzecia sprawa, za wysokie temperatury tego Athlona - 64 stopnie to za dużo. Przeczyść chłodzenie, nałóż nową pastę termo. 

Link to post
Share on other sites

Powiedz koledze,żeby zajął się może modelarstwem albo wróżeniem z kart bo doradzanie dwóch programów antywirusowych na jednym komputerze to podchodzi pod przestępstwo....

skąd miałem wiedzieć że ma avasta ? najlepiej niech skasuje avasta i zostawi sobie tylko noda32 . 

 

Myślałem że jak ściągnie Noda to odinstaluje śmieciowego Avasta . Przecież to normalne i każdy ogarnięty użytkownik by tak zrobił ... 

Edytowane przez Hunter18
Link to post
Share on other sites

A w jakiej kondycji dysk  :P  ? To się sprawdza w pierwszej kolejności a Wy tu wyjeżdżacie z jakimiś antywirusami, zainstaluj HD Tune i pokaż smart.

Error Scan w HD Tune robi się bardzo powoli, a zakładka health nie działa.

Tu jest screen z CrystalDisk Info

http://s6.ifotos.pl/mini/CrystalDi_eeraqrq.png

Edytowane przez pomiatacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...