Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Banding i Cluding.... czyli jak LG nie chce realizować gwarancji.....

47la660s-za

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#181 Szarik

Szarik
  • Miłośnik kiełbasy podwawelskiej

• 1883 postów
  • Miejscowość:Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa Żerań

Napisano 21 grudzień 2016 - 12:20

Wrzuć foto tego bandingu, ciekaw jestem jak duży jest w nowych telewizorach LG. Osoba nie śledziła wcześniej tego tematu na forum naszym?

• 0

Spoiler

#182 pietas

pietas
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:40

Witam jadę dziś po 10 do euro rtv agd spróbować oddać albo wymienić na inny 14 dni nie minęło niby jeszcze , dam znać jak się rozwinęła sytuacja , nie mam dobrego aparatu żeby zrobić fotkę ale coś wymyśle to wrzucę wieczorem fote

pozdro

Witam , no i jestem szczęśliwym posiadaczem ks7000s :) (sprawdzam go narazie ale zero badingu i clouding nie załważylem ,ma jeden rbg co zalwazyłem w domu już , ale jak na razie rewelka game hdr itd :P) operacja wymiany się udała . sr**ć na to całe lg !!! W sklepie się dziwili ze takiej wady nie chcą reklamować ... Na szczęście Był sprzedawca i kierownik co z nimi zawsze all załatwiam i się z nimi dogadałem :)

TV posiadał oryginalne folie nie pozrywane z ramek pudełko itd tv miał 11 dni , wyciągnęliśmy, włączyłem pościłem chmurki , i usłyszałem opinie od obu panów ze ich tez by h** szczelił z takim czymś ... zostały porobione zdjęcia i musiałem wybrać coś do takiej samej ceny, podpisałem 3 papierki(chyba wymiany na inny towar) dostałem nowe paragony na tv i ubezpieczenie tzn te wuzetki , raty itd zostały po staremu ....

TAKŻE JEBAĆ LG !!!!!!!!

• 1

#183 Robert73

Robert73
  • Nowicjusz

• 20 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:18

Masakra jakie buble teraz robią za taka kasę , u mnie Panas St50 od 4 lat gra i jest git obraz jak był super jest nadal , będę odradzał znajomych tv LG .

• 0

#184 Szarik

Szarik
  • Miłośnik kiełbasy podwawelskiej

• 1883 postów
  • Miejscowość:Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa Żerań

Napisano 05 styczeń 2017 - 13:02

Ja mam LG u siebie i nie jest źle, kilka skromnych wad ma jak każdy led. Napisałem wyżej by pokazał foto tego bandingu. Nie pokazał więc dla mnie ta opinia znaczy tyle co nic, tym bardziej ze strony nowego usera, który rzuca mięchem jak leci. Pisać to każdy może co chce i jak chce.

• 0

Spoiler

#185 radam5

radam5
  • czasami się wtrącę

• 803 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:29

Bardzo mnie ciekawią wady LG uh8507 bo mam na niego ochotę.
Z tego co udało mi się ustalić to producenci matryc nie są w stanie wyprodukować dwóch identycznych a co za tym idzie każda ma wady. Trzeba odrobiny szczęścia żeby nie trafić na tą z dużym efektem bandingu. Ale od czego jest zwrot 14 dniowy, nawet w przypadku zakupu na raty.
Obecnie również mam tv LG ok 7lat. Jest ok, niedawno pojawiły się dwa ciemne pasy widoczne na jednolitych jasnych scenach.
Ale to dzielnie znoszę. Niestety przez burzę spalone mam wszystkie wejścia hdmi i to jest największy problem

Użytkownik radam5 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 21:34

• 0

CPU ->i5 7500 Mobo -> Gigabyte GA-B250-HD3P Ram ->2x8GB Crucial Ballistix GPU -> Gigabyte GTX1050ti 4GB HDD-> SSD Corsair F60 + WD500 Prąd -> OCZ MXS 700W Buda -> Zalman Z3 biała Klawiatura ->Microsoft sidewinder x4 Mysz -> Gigabyte M8000x + Razer Sphex

#186 zinii

zinii
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 20:56

Podobną batalię przechodziłem z Sony ale udało mi się załatwić wymianę matrycy. Walcz. Zrób zdjęcia problemu na białym i kolorowym tle i im wyślij. U mnie pomogło.

• 0

#187 simondd

simondd
  • Entuzjasta

• 576 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 13:50

Pozwolę sobie odkopać temat :)

Znalazłem go dopiero po zakupie... niestety, a dlaczego szukałem takiej tematyki? Możecie się domyślić.

16.06 kupiłem dwa 65UB950V wszystko spoko dostawa do domu, sprawdzałem matrycę (rano) przy fachmanach i wydawałoby się że wszystko jest ok. Ze względu na zbieg okoliczności i mecz Polski wszystko zapowiadało się super, meczyk na dużym ekranie piwko itp, ale... meczu oglądać się nie da, ponieważ występuje efekt brudnej matrycy czyli ten cały banding.

No to w ruch poszła klawiatura i telefon i zacząłem się kontaktować z LG, za pierwszym razem dostałem odpowiedź, że nie da rady, ponieważ banding jest dopuszczalny, ale pytanie jaki.

Jak już ktoś wspomniał, że podobno mają jakieś tam normy, których nikomu nie udostępniają to dla mnie ten argument jest jak balon, który można z łatwością przedziurawić. Kupując drogi telewizor dostaję bubla no bez jaj...

No, ale dobra. Pomyślałem, że zagram z innej strony. Po bokach matrycy z lewej i prawej strony widoczne są ciemne/czarne paski na szerokość około 10-15 pixeli po całej wysokości ekranu, który już totalnie wyprowadza mnie z równowagi, więc napisałem do LG, o tym fakcie i zgadnijcie jaką odpowiedź otrzymałem? Nie zgadniecie... "KLIENT OTRZYMAŁ JUŻ ODPOWIEDŹ"

Aktualnie jestem na etapie ciągłego zgłaszania kolejnych reklamacji, ponieważ wszystkie poprzednie zostały zaznaczone jako "SPRAWDZONY" i zamknięte. Nawet nie wysilą się, żeby wysłać do mnie technika.

Gdybym tylko widział wcześniej ten temat to bym w życiu nie kupił LG, a przesiadłem się z SONY 48w605B, który mimo tego, że jest z niższej półki grał o niebo lepiej niż ten pier*** LG 65UB950V...

Na tą chwilę mam tylko tyle informacji i będę informował na bieżąco... Ku przestrodze.

Tutaj przesyłam link do albumu: http://imgur.com/a/lBQfj

Pod spodem zdjęcia:

http://imgur.com/5HhjW8J
http://imgur.com/ZLijQ6d
http://imgur.com/DRHQlg3
http://imgur.com/ibG2USn
http://imgur.com/I3DDtHj

Pozdrawiam,
Dringex

Ale LG wyruchało Cie w cztery litery, ja nie mogę. Dalej masz ten TV z najwyższej półki?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych