Skocz do zawartości

[MULTI] Medal of Honor - seria


Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor

    • Bardzo dobra gra
      14
    • Dobra gra
      23
    • Przeciętna gra
      26
    • Nie mam zdania
      8
    • Słaba gra
      15
    • Bardzo zła gra
      2
    • Gniot jakich mało
      16


Recommended Posts

Skoro na forum niema jeszcze takiego tematu, to pozwoliłem sobie go założyć. Celem tego tematu jest zapoznanie się z waszymi wrażeniami i opiniami na temat nowego MoH po beta testach trybu MultiPlayer.

 

Niestety mam mieszane uczucia co do nowego MoH, daje się odczuć iż DICE próbuje zrobić kolejną grę dla wszystkich czyli dla nikogo konkretnie, każdy ma znaleść coś dla siebie aby gra go przyciągneła i gracz kupił sobie nowa grę. Czyli producent nie wychyla się z ogólnego trendu na rynku gier i to jest już porażka na samym początku. W grze niestety niema w sumie nic nowego, po prostu odgrzewane kotlety z kilku ostatnich FPS. Aby najprościej opisać grę jest to połączenie CoD MW2 z BF BC2, jest to najprostszy opis tego co zobaczymy w nowym MoH w trybie MP. Producentem nowego MoH jak już wspomniałem jest DICE to samo co popełniło całą serię BF i MoH, jednak nawiązań z BF BC2 w nowym MoH aż trudno nie zauważyć, gra wręcz nimi zionie :help: . Od modelu Bradleja i jego zniszczeń po wygląd HUD w bradlaju, po prostu żywcem skopiowane z nowego BF. Komuś wyraźnie brakuje weny twórczej ;) . Wygląd paneli ustawień też dosyć mocno nawiązuje do BF BC2.

 

 

A jak wygląda nowy MoH od strony GamePlay-a.

 

 

W becie mamy 2 tryby rozgrywki "Conqest" i "Drużynowy DeathMetch" choć inaczej nazwane aż zionie nudą. Conqest niemal że identyczny jak w BF BC2. Gramy etapami na mapie, aby zaliczyć etap musimy utrzymać kontrolę nad danym obszarem przez pewien czas nie dopuszczają do niego wroga lub wysadzić barykadę dla bradleja. Drużyna obrońców ma nieskończona liczbę tikerów natomiast atakujący mają ją ograniczoną, jak dla mnie obraz nędzy i rozpaczy ;) . Tryb "Drużynowy DeathMetch" kto pierwszy wybije przeciwnika do nogi :P;);) i jeszcze raz ;).

 

Możemy grać trzema klasami szturmowcem , specops i snajper. Wraz z wzrostem doświadczenia zostają odblokowane dodatkowe bronie lub dodatki do nich w postaci celowników, większego magazynka i lepszej amunicji. Ponad mamy nieśmiertelny lamerski system trofeów, sić !!!.

 

 

Ogólna konkluzja na temat gry. Są to moje subiektywne odczucia i nie piszę recenzji a jedynie prezentuje moje subiektywne odczucia, przez to nie jestem zmuszony szukać pozytywów w grze, zatem mogę z czystym sumieniem stwierdzić iż gra będzie dosyć przeciętna. Zero myślenia, zero taktyki, zabij wszystko co się rusza i nie jest z twojej drużyny. Czyli kolejny gniot na poziomie CoD MW2 dla ludzi o pokroju inteligencji szympansa.

 

A jak wy oceniacie nowego MoH.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to jest nawet gorsze od mw 2.Mam nadzieję że black ops nie okaże się takim szitem.Jeszcze pokładam nadzieje co do nowego "Assasyna"(MULTI).Chyba będzie mi szkoda wydać kasę na tą grę.Bo i tak wiem że po paru dniach znów wróciłbym do Bac company 2.Zero recoilu,jeszcze mniejsze mapy niż w mw 2(team deathmatch), Brak modelu zniszczeń a co za tym idzie kampienie po rogach w każdym budynku.Brak efektu grawitacji(sniper).Zero teamplay tylko fragowania jak w mw2.Choć to fragowania w mw 2 było o wiele przyjemniejsze niż tutaj.Grafa nie powala.Miałem wszystko full oprócz antyaliasingu w fhd.(który zżera 30 fps-ów a nic nie daje, bynajmniej ja nie zauważam róznicy).I grafa jest gorsza od grafy w bad company 2.Ogólnie narazie jest kupa i według mnie nie warto.Może to poprawią.Fajnie by było gdyby mieli do zaoferowania wieksze mapy W team assault.

Link to post
Share on other sites

W ankiecie klikłem ze dobra gra a wysłało się że super ;p

Dziko się celuje jak jesteśmy ranni to nie ma bata że zabijemy jakiegoś gościa chyba że kogoś kto pierwszy raz gra ;p

Na gameplayu gra wygląda na bardzo łatwą, osobiście lepiej mi się gra w cod4 bo jak jestem ranny mogę jeszcze kogoś klepnąć ;p

Link to post
Share on other sites

heh że pierwszy raz grałem w MOHa na MP to wrażenie takie całkiem realistycznie a moja gra na jakieś 12 gier tylko 1x udało mi się ugrać staty na plusie buuuu ;)

Hedy ładnie wchodzą i ośmieszanie na jumpie

Nie wiem jak wam ale czasem jest tak że mi wychodzi do system i nie wiem co o tym myśleć czy to jakiś bug bety czy to tylko u mnie

Jeszcze nie ogarnąłem jak się broń podnosi bo za bardzo nie ma czasu na to...

Link to post
Share on other sites

Gralem w bete i uważam, że nie jest warta żadnej ceny, może jako darmowa strzelanka , bo na takim poziomie teraz jest. Grafika nawet jak na bete , do której daje się niższej jakości tekstury żeby plik instalacyjny ważył mniej jest na bardzo niskim poziomie , hit boxy szwankują, fizyka broni spartaczona . Do tego grając w to czulę, że mam Déjà vu , połączeniem cod'a i bc2 tego nie można nazwać bo to czysta kopia call of duty. Niby to ten sam silnik co w battlefield bad company 2 a gra mi znacznie gorzej chodzi , plus niema niszczenia otoczenia = WTF ?

Link to post
Share on other sites

Dla tych co nie chcą myśleć i uważają że internet gryzie informacja.

 

- KRASZE DO PULPITU są nagminne i nie zależne od posiadanej grafiki ( w nawiązaniu do bata testów BF BC2). Zasadniczo niektóre serwery wywalają regularnie po kilka osób lub wszystkie naraz ;) nie wiem czym to jest spowodowane ale głównie występuje to na serwerach z Drużynowym DeathMatch-em czyli mapka ruiny kabulu.

 

Przy wybuchach nalotu lub ostrzału moździerzem niemal u wszystkich są białe plamy.

 

To są dwa najczęściej zgłaszane błędy. Mechanika gry też mocno kuleje ale jest to do wytrzymania ;) .

Link to post
Share on other sites

A mi jak na razie ta gra się bardzo podoba.Działa mi na max bez zająknięcia i mam ok 40FPS.Myślę że wersja FINAL pokaże kto króluje w grasz FPS :rotfl:

 

Filmik z mojego GamePlay-u nowego MoH Beta (słabo grałem bo to było pierwsze uruchomienie gry)

 

Link to post
Share on other sites

dla mnie gniot jakich naprawde malo, grafika?

Pacman mial ladniejsza oprawe graficzna.

Grywalnosc zerowa, mapy malutkie, praktycznie zero otwartej przestrzeni, wszedzie nie widzialne sciany.

Jakas masakra, nie wiem wogole co to ma byc, jezeli chca zeby to sie sprzedalo to musza sporo sporo poprawic.

Link to post
Share on other sites

A mi jak na razie ta gra się bardzo podoba.Działa mi na max bez zająknięcia i mam ok 40FPS.Myślę że wersja FINAL pokaże kto króluje w grasz FPS :P

 

Filmik z mojego GamePlay-u nowego MoH Beta (słabo grałem bo to było pierwsze uruchomienie gry)

 

 

 

Szału nie ma :lol::rotfl:

Link to post
Share on other sites

A jak wy oceniacie grafike czy jest dobra czy zła ?

Grafa jest niestety biedna żadnej rewelacji pod względem jakości tekstur, silnik tez słabo działa, kilka razy wypadły moje zwłoki za mapę. Co świadczy że silnik kuleje jakich mało.

 

No i wieczne wywalanie do pulpitu po 30-40 s grania, jak rozwalisz 4 przeciwników z rzędu. Pewnie dlatego że po blokowali jakieś ordery za 4 ubitych z rządu i gra zalicza krasza jak masz dostać medal.

 

Ta gra to kolejny gniot. Nic pora czekać na jakieś niezależne studio które robi gry z pasji a nie dla kasy, aby było można pograć w coś naprawdę dobrego.

Link to post
Share on other sites

A jak wy oceniacie grafike czy jest dobra czy zła ?

Grafa jest niestety biedna żadnej rewelacji pod względem jakości tekstur, silnik tez słabo działa, kilka razy wypadły moje zwłoki za mapę. Co świadczy że silnik kuleje jakich mało.

 

No i wieczne wywalanie do pulpitu po 30-40 s grania, jak rozwalisz 4 przeciwników z rzędu. Pewnie dlatego że po blokowali jakieś ordery za 4 ubitych z rządu i gra zalicza krasza jak masz dostać medal.

 

Ta gra to kolejny gniot. Nic pora czekać na jakieś niezależne studio które robi gry z pasji a nie dla kasy, aby było można pograć w coś naprawdę dobrego.

kolega chyba betę ocenia jak końcowy tytuł... Zamiast cieszyć się, że w ogóle są otwarte i darmowe testy! Co nie zmienia faktu, że mogliby lepiej tę betę przygotować ale w ogólnym rozrachunku gra się całkiem dobrze jak na tytuł w takiej fazie produkcji

Link to post
Share on other sites

No i wieczne wywalanie do pulpitu po 30-40 s grania, jak rozwalisz 4 przeciwników z rzędu. Pewnie dlatego że po blokowali jakieś ordery za 4 ubitych z rządu i gra zalicza krasza jak masz dostać medal.

Ja zabijałem i po 10, nalot z rakietami za KS miałem, i zero kraszu :rotfl::lol:
Link to post
Share on other sites

A jak wy oceniacie grafike czy jest dobra czy zła ?

Grafa jest niestety biedna żadnej rewelacji pod względem jakości tekstur, silnik tez słabo działa, kilka razy wypadły moje zwłoki za mapę. Co świadczy że silnik kuleje jakich mało.

 

No i wieczne wywalanie do pulpitu po 30-40 s grania, jak rozwalisz 4 przeciwników z rzędu. Pewnie dlatego że po blokowali jakieś ordery za 4 ubitych z rządu i gra zalicza krasza jak masz dostać medal.

 

Ta gra to kolejny gniot. Nic pora czekać na jakieś niezależne studio które robi gry z pasji a nie dla kasy, aby było można pograć w coś naprawdę dobrego.

kolega chyba betę ocenia jak końcowy tytuł... Zamiast cieszyć się, że w ogóle są otwarte i darmowe testy! Co nie zmienia faktu, że mogliby lepiej tę betę przygotować ale w ogólnym rozrachunku gra się całkiem dobrze jak na tytuł w takiej fazie produkcji

Z nalotu nie wywala bo sam zaliczyłem kila multikili z nalotu, wywala do pulpitu w bezpośredniej walce nawet jak 4 gości załatwiłem nożem z rzędu :rotfl: , totalna porażka. Faktem jest natomiast, że nożykiem wycina się lepiej niz w BF BC2 po prostu gra więcej lamusów i można ich spokojnie zachodzić od tyłu :lol: i nożykiem jechać po całości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...