Skocz do zawartości

Ocena zestawu z i5 3350 i Radeonem r9 270


Recommended Posts

UWAGA!!!

Czy karta XFX R9 280X DD Black byłaby dobrym wyborem? Prawdopodobnie musiałbym wziąć mocniejszy zasilacz, i przydałoby się lepsze chłodzenie, ale możliwe że miałbym okazję kupić ją dosyć tanio (tak z 750 zł) i zastanawiam się czy warto. Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

Tak, miałaby dwuletnią gwarancję

 

Ta karta ma na start 2 lata gwarancji. Jeżeli jest to używka to na pewno nie będzie posiadać 24 miesięcy gwary.

Karta będzie ok, podaj resztę zestawu bo za bardzo nie wiem jak to wygląda na chwilę obecną. 

Link to post
Share on other sites

Cooler Master G450M 450W 80+ Bronze

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda
Liteon iHAS122 SATA
Intel Core i5-3350P
Gigabyte GA-Z68AP-D3
Zalman Z3 Plus
BenQ GW 2320
Ram raczej te TM Vulcan
I karta graficzna Radeon R9 280X MSI, Sapphire Dual-X lub Vapor X, lub XFX

To będzie minimalnie poniżej 3000 zł.
Ewentualnie zasilacz 500W bo minimalnie mocniejsza karta, ale zgaduję że nie będzie to potrzebne.

Edytowane przez Petruspjeter
Link to post
Share on other sites

Czyli nie mam o co się martwić. Zestaw będę kupował po zakończeniu roku szkolnego, czyli po 27 czerwca. Prawdopodobnie w weekend. Możliwe że będę tu wrzucał jakieś oferty, pytał się czy będzie pasować, a poza tym chyba wszystko wiem. 

Pozdrawiam.


Posiadam już kartę  MSI Radeon r9 280x gaming  :D

Dzięki wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Tak, można zamknąć. W końcu wszystko chyba wiem. A poza tym kiedyś sobie patrzyłem na gotowe zestawy. Piszą komputer do gier z procesorem AMD FX 8xxx i karta gtx 660, 8 gb ramu chyba 1333, za około 2,500 zł. Bez monitora oczywiście. I tak sobie myślę jak wielu ludziom mogliście pomóc dając rady i proponując lepsze zestawy. Naprawdę dobra robota.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...