Skocz do zawartości

RISEN czy GOTHIC 4


Którą grę byś wybrał?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę byś wybrał?

    • Gothic IV
      17
    • Risen
      26


Recommended Posts

ej zapomniales ze spolszczenie robi cenega wiec pewnie beda spoko glosy szkoda ze nie cdprojekt bo wtedy bylby glos bziego z gothica do ktorego tak wszyscy sie przyzwyczailismy :> wyglad bohatera nie jest taki zly w g1 tez byl chlystek mi to sie podoba od od zera do bohatera jak ja lubie gdy ludzie mna pomiataja a potem dostaja lomot :[;)

Link to post
Share on other sites

Czekam na obydwie, bo lubię klimat Gothica, nie wiem co będzie lepsze, ale fajnie by było gdyby obie były super :P

no to zapomnij ze G4 bedzie fajny no chyba ze lubisz gry w stylu dungeon siege 2 z cukierkowym klimatem zal mi G4 :D:)

gdyby G4 było takie jak napisałeś to by mnie nawet zachęciło :wariat:

 

zdecydowanie Risen G4 to będzie porażka imo :P

Link to post
Share on other sites

2 pazdziernik i jest niemiecka wersja miech pozniej polska wersja w polsce nie moge sie doczekac prosze 5 orginalnych bestii z risena

nie znowu to samo (orkowie elfy krasnaludy) wymiotowac juz sie chce od tych magicznych postaci moj ulubiony zwierzaczek z risena to ashbeast :D :->
Link to post
Share on other sites

fakt, mi to tez dinozaura przypomina :) troszke do tego malenstwa podobny :/http://www.dinozaury.qever.com/images/index_02.jpg

 

STALKER - niestety jakoś obie gry cukierkowe mi się wydają, choć fakt, G4 bardziej. Może dlatego że ja jestem przyzwyczajony do klimaciku górniczej doliny.. :) choć np Nordmar też był niczego sobie :/ tylko te labirynty ścieżek... ;);)

Link to post
Share on other sites

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5793&STR=1

 

Czytacie szybko bo po kilku dniach artykul juz nie bedzie dostepny

Spoxik artykuł :wariat: ale z tego co czytałem to boję się o muzykę bo to była jedyna dobra rzecz w Gothic 3 nie mogli by po prostu ctrl+c i ctrl+v i byłoby wszystko gites ;) podejrzewam że na temat tych 2 gier wiele portalów i gazet będzie się rozpisywać benchmark pewnie też :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...