Skocz do zawartości

RISEN czy GOTHIC 4


Którą grę byś wybrał?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę byś wybrał?

    • Gothic IV
      17
    • Risen
      26


Recommended Posts

Ludziska piszcie co uwazacie za lepszy hit

Osobiscie za lepszy hit uwazam Risen poniewaz jest robiony przez pirahna bytes ktorzy pokazali co potrafia przy tworzeniu Gothic 1 i 2 o trojce nie wspomne bo byla nie dokonczona zostaje wiernym klientem pirahna bytes a Gothic 4 bedzie gniotem przez Yoowod ktory mysli tylko o kasie a nie o klientach 8-) takie jest moje zdanie a wy co o tym sadzicie

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gothic 3 to był straszny gniot... niestety kupiłem go w ciemno... Najbardziej rozbawiło mnie to, że można zwiedzić cały świat biegnąc i nie zwracając uwagi na wszystkie bezsensowne, agresywne stwory - grając bohaterem na pierwszym poziomie :) W końcu zostawiłem bohatera samemu sobie w jaskini z trolami, żeby zdechł a on nie bardzo miał na to ochotę... i uparcie wstawał co jakiś czas :)

 

Każdą nową grę najpierw testuję robiąc głupie rzeczy... od Gothic'a 3 szybko się odbiłem zanim wczułem się w rolę.

 

Więc chyba czekam na RISEN.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gothic 3 to był straszny gniot... niestety kupiłem go w ciemno... Najbardziej rozbawiło mnie to, że można zwiedzić cały świat biegnąc i nie zwracając uwagi na wszystkie bezsensowne, agresywne stwory - grając bohaterem na pierwszym poziomie :P W końcu zostawiłem bohatera samemu sobie w jaskini z trolami, żeby zdechł a on nie bardzo miał na to ochotę... i uparcie wstawał co jakiś czas ;)

 

Każdą nową grę najpierw testuję robiąc głupie rzeczy... od Gothic'a 3 szybko się odbiłem zanim wczułem się w rolę.

 

Więc chyba czekam na RISEN.

dobra a teraz zadam ci pytanie czy w gothicu 1 i 2 nie da sie przebiec calego swiata ? no widzisz

a tak propo to w gothicu 3 mi sie nie podobala fabula i to ze niebylo miejsc do odkrywania bo zawsze tam gdzie poszedles byla ludnosc lub orkowie gdyby chociaz mozna bylo polatac po niezbadanych krainach lub wykonczyc tych piratow co ukradli statek ale sie nie da dlatego gra u mnie stoi nisko

czekam na risen :P

Link to post
Share on other sites

W Got1 i 2 zaraz Cię coś zabijało...

wcale nie jeszcze pamietam jak pierwszy raz wbilem sie na ziemie orkow w g1 to poomijalem balwanow i nawet jeden mnie nie trafil pamietam to dokladnie bo pirerwszy raz wtedy widzialem gothicowego orka
Link to post
Share on other sites

To w takim razie wszystkie są do d... :P Nie no, przed Orkiem jeszcze powinno dać się uciec, ale w G3 wilki nie mogły mnie dogonić ;)

tu akurat masz racje w g1 i g2 przed wilkiem nie dalo sie uciec chyba ze sie skonsumowalo miksture szybkosci lub nie zdazyl sie zorientowac ze przebiegles :P
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Patrzcie co znalazlem na youtube

http://www.youtube.com/watch?v=bUdI5ezK ... r_embedded

ja chce juz teraz risena do tego spolszczenie takie jak w gothicu 3 lub 2 i bede zadowolony mam nadzieje ze glos bohatera bedzie nakladala ta sama osoba co robila to w g1/g2/g3 i bede na maxa szczesliwy :);):o:o^^ tak powinien wygladac g3 ale glupi yoowod musial poganiac pirahne bytes :):) no na moje szczescie risen wszystko zalata yeaah (G4 to bedzie syf)

Link to post
Share on other sites

Risen ciekawie się zapowiada :->

ale z drugiej strony jak nie pospieszą się z G4 tak jak z G3 i wszystko dokończą tak jak być powinno to też będzie niezły :[

Czekam na obydwie gry :P

nie kumacie ze G4 juz jest robiony przez inna ekipe RISEN to bedzie taki jakby G4 robiony przez pirahne a Gothic 4 bedzie jakims bublem wogole po co dodawali do nazwy jakies slowa "Gothic 4 a tale Arcania" czy jakos tak niemogli nazwac po prostu "Arcania" i tyle :o;)

a co do RISENA to prezentuje sie naprawde wysmienicie czyzby powrot do G1 i G2 oby tak wygladala gra jak wyglada na tym filmie :[:[ yeeaaah

Link to post
Share on other sites

Głupi temat :[ ale odpisze, w tym linku którego wysłałeś o Raisen,gra już mi się podoba - minimalny interfejs to duży +, w Gothic 4... widziałem juz radar... noosz kurde, co to ma być?? Sam jego widok przyprawia mnie o mdłości.

wiem ze glupi ;):[ powinno byc na co czekasz risen czy gothic tak byloby duzo lepiej :o:[
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...