Skocz do zawartości

Czy tylko ja mam problemy ze stabilnością Firefoxa?


Recommended Posts

Moja ulubiona przeglądarka ostatnio cały czas się restartuje (wyskakuje okienko z informacją o przesyłaniu błędu do Mozilli). Też tak macie?

Czy możliwe jest, aby była to wina ad-aware (spytało się mnie, czy jakiś program ma mieć możliwość zmiany rejestru, kliknąłem, że nie)? Bo mniej więcej od czasu instalacji tego programu mam problemy z FF.

Link to post
Share on other sites

Firefox z czasem strasznie się zaczyna mulić i mieć różne humory. Wywal doszczętnie (razem z katalogiem w dane aplikacji) i zainstaluj na nowo. A jeszcze lepsze rozwiązanie to instalacja Google Chrome :x

Link to post
Share on other sites

A mi często po zamknięciu Liska, i chęci uruchomienia gp ponownie pojawia się komunikat że "jest już uruchomiony". Efekt dziwny, że zamykając go wcześniej system nadal trzyma otwarty proces firefox.exe.

Dokładnie. Też u mnie jest ale tylko czasem.
Link to post
Share on other sites

Nie tylko u mnie widzę występują takie problemy. Wywala mi firefoxa, okienko błędów, strony nie zawsze się ładują.

Przesiądź się na Chrome. Warto.

Zawsze ostrożnie i z rezerwą podchodziłem do tej przeglądarki. Ale po tygodniu używania jej, nie sądzę bym kiedykolwiek wrócił do ociężałego liska.

Link to post
Share on other sites

A ja obecnie siedzę na becie 4 i dla mnie jest wypas. Jedyny najważniejszy dodatek do FF, czyli Ad-Block jest kompatybilny i mi to wystarczy. Ani razu się nie "wykrzaczył" i w moim subiektywnym odczuciu działa stabilniej od wersji 3.6.X.

 

A co do Chrome. Wielokrotnie próbowałem się przesiąść na Googla ale za każdym razem wracałem do liska. Nie wiem dlaczego... Widocznie jestem do tej przeglądarki za bardzo przyzwyczajony.

Link to post
Share on other sites

A co do Chrome. Wielokrotnie próbowałem się przesiąść na Googla ale za każdym razem wracałem do liska. Nie wiem dlaczego... Widocznie jestem do tej przeglądarki za bardzo przyzwyczajony.

Podobno przyzwyczajenia hamują rozwój, ale ja do tego przyzwyczajenia również sie przyznaję :)
Link to post
Share on other sites

Podobno przyzwyczajenia hamują rozwój, ale ja do tego przyzwyczajenia również sie przyznaję :)

Na pewno coś w tym jest, ale ja nie uważam że firefox jest zacofany. Każdy z resztą lubi co innego. Jeden używa FF drugi opery a trzeci gustuje nawet w IE :D

Link to post
Share on other sites

Na pewno coś w tym jest, ale ja nie uważam że firefox jest zacofany. Każdy z resztą lubi co innego. Jeden używa FF drugi opery a trzeci gustuje nawet w IE :)

Sam, długo jeszcze przed FF używałem Maxthona. To była taka nakładka na IE znacznie go rozszerzająca. A pamięta ktoś jeszcze czasy BBS'u i tekstowej przeglądarki LYNX ? Czy tylko ja tu taki stary jestem :D

Link to post
Share on other sites

Czyli wygląda na to, że zahamowałem się w rozwoju, a raczej mój rozwój zatrzymał się gdy odszedłem od IE( Każdy to musiał kiedyś przejść) i odpaliłem Firefoxa. Co więcej nie mogę się za żadne skarby przestawić się na chroma czy operę.

 

Swoją drogą jestem zaskoczony aktywnością kampanii dla IE 8. Wszędzie widzę żółte bilbordy. W związku z tym niech ktoś kto używa IE wypowie się w tej materii czy hasło „Do czego służy Internet Explorer? Do tego aby pobrać Firefoxa.” jest jeszcze aktualne( znalezione przypadkiem tutaj: Firefox)

 

Nie używałem natomiast liska w wersji 4, nie przepadam za betami i innymi tego typu alfami, gammami. Jestem jednak zwolennikiem wersji stabilnej. Dzisiaj rano przeczytałem na dobrych programach że zostaną wprowadzone w lisku Tab Candy, to znaczy że Firefox kombinuje pod użytkownika ale zrzyna tez od konkurencji troszkę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...