Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Mam nawet dziwny problem. Posiadam płytę główną ASUS P7P55m i socet LGA1156. A problem dotyczy dużej a wręcz 100ºC na procu w biosie lub na pulpicie. Ostatnio byla awaria pradu i postanowilem wyczyścić komopa i wlasnie po tym tak sie stało. Jutro jade po nową paste i mysle aby to pomogło. Ale prosil bym o jakies porsdy co to moze być. Mam w planach wymiane chlodzenia proca bo to intelowskie jest chyba słabe. Procek grzeje sie najbardziej na nóżkach a radiator jest zimny.

Komputer byl formatowany i bios resetowany

 

DANE KOMPUTERA

proc : i5 2, 8

Nvidia Gtx 460

4 gb ramu

Zasilacz 230

Link to post
Share on other sites

Skoro radiator jest zimny to najwyraźniej nie ma kontaktu z procesorem, może jak czyściłeś komputer niechcący poluzowałeś chłodzenie ? boxy intela bardzo łatwo wypiąć niechcący :/

Link to post
Share on other sites

Racja. Odlaczylem speaker bo mnie denerwowal. Xd juz sprawdzam

 

Edit

Nic nawet nie pika a wsadzilem go na wszystkie mozliwe sposoby oczywiscie w oznaczonym miejscu

 

Jest opcja sformatowania biosu zwyklą zworką? Bo jesli tak to wiem czemu sie nie włącza

Edytowane przez NatureHeart
Link to post
Share on other sites

Po 1 wyjmij baterie na pare min chyba ze masz guzik clear cmos po 2 jak mowisz ze radiator jest chlodny to nie jest dociagniety do procka nie styka sie z procesorem.

Link to post
Share on other sites

Dziwnie piszesz nie wiadono oco chodzi ... jak bateria nie zadzialala to moze zadzialac odpiecie monitora i kompa od pradu na pare min jak to nie pomoze to albo karta padla albo nie podpieles karty jak nalezy albo 1000 innych zeczy .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...