Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne do 300zł tanie zamienniki jakie?


Recommended Posts

Jak w temacie, chodzi o jak najniższą eksploatację będzie używana jedynie przez dwie osoby. Osobiście mam hp f4280 ale zamienników na rynku nie widzę a tusze za 100zł to nie za ciekawie... Słyszałęm że Brother jest dobry, i Canon z serii Pixima. Proszę o oferty tylko do 300zł

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W zależności w jakiej ilości będziesz drukował.

 

Jeżeli dosyć sporo, to warto kupować Brother i używać zamienników.

Ale trzeba pamiętać, że konstrukcja drukarki nie wybaczy ci złej jakości zamienników.

Już wiele lat w moim otoczeniu osoby używają sprzęt wielofunkcyjny atramentowy marki Brother z zamiennikami, i brak narzekań. Drukują tanio i bezproblemowo. To jest najtańsze rozwiązanie na rynku, jeżeli chcesz używać bezproblemowo zamienników.

 

Jeżeli jednak będziesz używał raczej drukarki sporadycznie, to warto nabyć sprzęt od Canon.

Link to post
Share on other sites

Polecam ci HP officejet J5520. Mam ją od ok. 4 mieś i świetnie się sprawuje. Tusze do niej są bardzo tanie bo np. zestaw czarny i kolor kosztują 37 zł http://allegro.pl/item1114752986_hp_21_xl_hp_22_xl.html Posiada ona wbudowany telefon oraz fax co często się przydaje. Często drukuje na niej różnego rodzaju dokumenty, i muszę powiedzieć że gdy ustawi się ją na wydajność drukuje zniewalająco szybko :sciana:

Skany wychodzą jej w dobrej jakości. Kserowanie kolorowych obrazków też jej w miarę wychodzi. Posiada ona podajnik RADF dzięki czemu nie musisz co chwila kłaść papierów na szybę tylko kładziesz sobie 30 kartek a ona wszystkie sama sobie je skopiuje ;]

 

Co do ceny to widziałem ją kiedyś na ceneo za 305 zł ale teraz widze że jej nie ma i znalazłem tylko na allegro za 339 ;/ Ale naprawde opłaca się dołożyć te 40 zł ponieważ jest ona godna swojej ceny ;]

 

*Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie j5520 to chętnie odpowiem :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...