Skocz do zawartości

Mój sprzęcik.....


Recommended Posts

mam prosbe... moglibyscie wycenic moj komputer??? kupilem sobie fajny zestawik w styczniu, ale uzywalem go moze 100 godzin wiec sprzedaje bo szkoda by sie marnowal, a ja kasą też nie grzeszę za bardzo więc każdy grosz się przyda. co chce sprzedac (calutki zestaw)

 

amd x2 6000+

asus m2n-32sli

4gb ram ocz titanium 800mhz

2x8800gtx evga (fabrycznie podkrecone)

250gb seagate 7200.10

nagrywarka pioneer

karta dzwiekowa creative elite pro

obudowa thermaltake z szyba

zasilacz tagan 700w

monitor iiyama x486b1s

glosniki logitech z-5500

dysk zewnetrzny na eSATA seagate 300gb

klawiatura logitech g15, mysz g9

oryginalna winda xp prof

 

i chyba tyle... no moze czegos nie spamietalem. za wszystko wtedy zpalacilem okolo 12tysiecy bo tak:

proc z osobnym miedzianym chlodzeniem - okolo 600 zł

plyta - 550zł

ram 700zł (titanium ocz-a to jedne z nielicznych pamieci z EPP jak na tamte czasy i stad ta cena podwojnych 2x1gb)

dwie grafiki w sli - okolo 4000zł

dwa dyski w tym jeden zewnetrzny okolo 600 zł

zailacz tagana wtedy najlepszy z najlepszych - 700 zł

monitor - 1300zl

glosniki 1100

klawiatura+mysz - 550 zł

winda - 450zl

obudowa - 400 zł

agrywara - 100zl

karta dzwiekowa - 850zł

 

wtedy ten zestaw tyle kosztowal, pomimo ze kupilem go w najtanszym sklepie w calej poludniowej polsce. sprzecik jest naprawde boski - wyglada fajnie, dwie katody w srdku zielona i niebieska, muzyka w polaczeniu z ta karta dzwiekowa i tymi glosnikami to czysta poezja dla uszu, no a o grafice chyba nie musze wspominac... crysis na DX10, ultra detale, 1600x1200 chodzi szybciej niz colin mcrae 2.0 na moim starym GF5900. wiec jak widac komputerek jest moim centrum rozrywki ktory zaspokaja wszsytkie mozliwe potrzeby, niestety nie mam za duzo czasu by korzystac z tego monstrum (monstrum, bo przed wyjsciem GeForce seri 9 poprostu nie mozna bylo skonfigurować niczego lepszego do domu - poprostu fizycznie nie bylo to mozliwe). doradzcie mi prosze czy kwota 3900zł jaką chciałbym zarządać wystawiając go na allegro jest odpowiednia... bede wdzięczny za podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...