Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Lenovo Y580 - Problem z prędkością systemu

Lenovo Y580 Y580 problem system windows 7 wolna praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dazuo

Dazuo
  • Autor tematu
  • Nałogowiec

• 1877 postów

Napisano 24 maj 2014 - 19:25

Dzięki za wszystko tak wgl :) To dodam jeszcze 2 pytania:

1. Co z tym programem do akt sterowników? Jak szukałem to natknąłem się na coś takiego: http://www.dobreprog...ikow,24530.html

Aha, może któryś stąd jest naprawdę dobry?

2. Gdzie mogę sprawdzić, czy laptop automatycznie zmienia grafikę przy wyższym obciążeniu na Nvidię? Bodajże Nvidia optimus

Znalazłem coś tu, ale nie wiem, czy to zadziała na tym laptopie, bo jest przeznaczone do ThinkPada

• 0

ARC KING

Intel i5 3570K | Thermalright Macho HR-02 Black White Edition | MSI Z77A-GD55 | Kingston HyperX 8GB 10th Anniversary Edition | 2x Gigabyte GTX 660 (SLI) | Samsung 840 PRO 128GB | Seagate ST1000DM003 1TB | LG GH24NS95 | XFX PRO 750W | Fractal Design ARC R2 | Dell U2312HM | Tracer Sniper | Logitech Deluxe Keyboard

#22 pershing6

pershing6
  • Amator

• 48 postów

Napisano 25 maj 2014 - 13:10

Hej, polecam Ci do niego wymienic DVD na kieszen i wsadzić tam SSD. Ja od razu po zakupie ~2lata temu tak zrobilem VERTEX4 + WIN7 i śmiga jak bomba ! Kilka razy sie przydarzył bluescreen, ale tak to zero zastrzeżeń.

Mam zestaw takich widgetów min. GPU METER i w momencie kiedy nie pokazuje mi jego temp. to znaczy ze jedzie z integry HD4000.

JkMOAZt.png

• 0

#23 Dazuo

Dazuo
  • Autor tematu
  • Nałogowiec

• 1877 postów

Napisano 25 maj 2014 - 13:23

Hej, polecam Ci do niego wymienic DVD na kieszen i wsadzić tam SSD. Ja od razu po zakupie ~2lata temu tak zrobilem VERTEX4 + WIN7 i śmiga jak bomba ! Kilka razy sie przydarzył bluescreen, ale tak to zero zastrzeżeń.

Hmm ale po co wymieniać napęd na kieszeń pod HDD, skoro w laptopie jest jeszcze miejsce na dysk mSata? :)

Aha, nie chcę mieć na pulpicie żadnych widgetów, denerwują mnie jakoś, wolę mieć czysty ekran ;P Wydaje mi się, że program od integry będzie sam zmieniał GPU pod wyższym obciążeniem, w najbliższym czasie spróbuję to sprawdzić :P

Aha, laptop odpala się dużo szybciej, ale jak już jest pulpit to jeszcze trzeba chwilkę odczekać nim załadują się wszystkie programy w tle i wtedy jest naprawdę torpeda, no może nie tak jak na SSD, ale progres jest :)

Nie cytuj całych postów, fotek.
Zwracając się do kogoś napisz na początku posta jego nick a przed nim @.
Jeśli zwracasz się do osoby piszącej bezpośrednio nad Twoim postem użyj zwrotu @up // jg

Użytkownik jacekgothic edytował ten post 25 maj 2014 - 13:40

• 0

ARC KING

Intel i5 3570K | Thermalright Macho HR-02 Black White Edition | MSI Z77A-GD55 | Kingston HyperX 8GB 10th Anniversary Edition | 2x Gigabyte GTX 660 (SLI) | Samsung 840 PRO 128GB | Seagate ST1000DM003 1TB | LG GH24NS95 | XFX PRO 750W | Fractal Design ARC R2 | Dell U2312HM | Tracer Sniper | Logitech Deluxe Keyboard

#24 madseason

madseason
  • Dyskutant

• 173 postów

Napisano 29 maj 2014 - 12:02

Wrzuć sobie ten na m-sata, Dostaniesz niezłego kopa - uruchamianie systemu w 30 sek (nawet po roku uzywania) i momentalne odpalanie aplikacji. Na Hdd instaluj sobie gry, trzymaj dane. Problemów z grzaniem nie unikniesz, SSD na m-sata też dodaje swoje ciepło. Ale za te 3-4 stówy naprawdę warto.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Lenovo Y580, Y580, problem, system, windows 7, wolna praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych