Skocz do zawartości

Laptop do gier 3400-3900zł bez drugiej karty graficznej


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kac2per1,

Recommended Posts

1) Kwota przeznaczona na zakup: 3400-3900(górna granica)


2) Rozmiar matrycy: Najlepiej 15,6', ale mogą być propozycje z 17.3'


3) Główne zastosowanie: przede wszystkim gry


4) Miejsce użytkowania: przeważnie dom, ale również w podróż


5) Wymagania specjalne: minimum 8GB RAM, procesor i7, brak dodatkowej karty graficznej dla trybu oszczędnego.


6) Osobiste preferencje: dobra karta graficzna, ew. podświetlenie klawiatury, łatwość wymiany dysku i ram


7) System operacyjny: bez systemu


 


Witam wszystkich, poszukuję laptopa własnie bez dodatkowej karty graficzne, wiąże się to z problemami jakie miałem w poprzednim laptopie, czyli nie przełączanie się na wydajniejszy układ graficzny.


 


Z góry dziękuje za wszystkie propozycje.


Link to post
Share on other sites

Oczywiście wiesz ,że bez drugiej karty graficznej wszystkie gry (szczególnie te bardziej wymagające ) albo w ogóle nie będą chodzić albo bardzo słabo? Osobiście stawiałbym raczej na Nvidie (Optimus) ,bo ma sprawdzone sposoby przełączania i wg.Jeżeli kiedyś laptop coś takiego ,,popsuł" to nie znaczy ,że ten ma też tak zrobić. Osobiście  zaryzykował bym .Jeżeli w ciągu 7 dni coś ci nie przypasuje masz pełne prawo przez ten okres zwrócić laptop.

Raczej trudno spełnić wszystkie twoje kryteria tylko bez karty graficznej.W takim wypadku albo szukałbym na zintegrowanej (jeżeli cię nie przekonałem) albo kadłubki jakiś laptopów ( jeżeli jednak przekonałem)

Link to post
Share on other sites

Dobra możemy porzucić tą kartę graficzną byłem ostatnio w sklepie i sprzedawca mi powiedział, że istnieją takie laptopy, ale pobór prądu jest znacznie większy ponieważ cały czas leci na tym kombajnie, ale mam dodatkowe pytanie, przeglądam te laptopy z i7, ale wszystkie one mają tylko 2 rdzenie (4wątki) i czy nie wiecie czy są własnie 4 rdzeniowe(8wątków)?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

w miarę spełnia moje wymagania.

 

I oczywiście będzie się mocno grzał. Poza tym dużymi literami jest napisane ,że w kilku miejscach ma ryski ale , jeżeli ci to nie przeszkadza ...      MSI ge ? Spójrz na nową serię : MSI Ge apache

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...