Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Tablet w okolicach 900zł

lg tablet 900 samsung gpad galaxy tab

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vavan

Vavan
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 23 maj 2014 - 22:22

Dobry, jestem w potrzebie zakupienia tabletu w okolicach kwoty podanej w temacie. Jest ona raczej nie do podważenia o więcej niż te ewentualne 100zł. Po wstępnych oględzinach - interesuje mnie 8" wyświetlacz, koniecznie z Androidem. Z góry odpowiadam na problem "Dlaczego nie Windows?" - do pracy mam komputer, a tablet ma służyć jedynie rekreacyjnemu przeglądaniu internetu bądź graniem. Nie potrzebuję niczego więcej od tego, co daje mi Android.

Póki co, zainteresowały mnie dwa tablety - LG G Pad 8.3, oraz Samsung Galaxy Tab 3.8.0. Obydwa są dość podobne, patrząc wzrokiem laika.

Użytkownik Vavan edytował ten post 23 maj 2014 - 22:23

• 0

#2 maciekslon

maciekslon
  • Amator

• 54 postów

Napisano 24 maj 2014 - 08:07

Zamiast GalaxyTab 8 pomyśl może o Note 8 calowym - też jest w cenie poniżej tysiąca.

• 0

#3 robertgr1

robertgr1
  • Maniak

• 2923 postów

Napisano 24 maj 2014 - 08:30

Ja posiadam od około 2 miesięcy LG g pad 8.3 bardzo dobry tablet jest bardzo szybki  lekki i ma aktualizacje do andka 4.4 kit kat mnie udało sie go kupić w cenie 600zł z nówkę z roczną gwarancją

• 0

Obudowa  antec 300  Intel core i5 4670k@4500mhz  mobo msi z87 g43 ,gpu ,Palit Dual gtx 1080 ,psu aerocool  templarius  750W 80+ Silver  , ram crucial balistix  1600 mhz ddr3 @ 1866mhz cl9 

#4 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 24 maj 2014 - 11:13

Dell Venue 8 - to wersja z Androidem. Intel Atom na Androidzie to potęga - nie błyszczy w testach syntetycznych - ale procesory ARM zjada na śniadanko. Wystarczy porównać czas wybudzania - zero zamuleń, zacinek. :)

Okazuje się, ze dwa porzadne rdzenie x86 są 100% lepsze niż 4 rdzenie ARM - zwłaszcza Java bardzo "lubi" x86 :) - dziąl zanacznie płynniej na Atomach. Po za tym Venue 8 jest dobrze wykonany, ma dobr ekran - zaletą tez jest brak ingerencji producnenta w system - mamy niemal czysty Android - więc samo możemy sobie wgrać nakaldki - nie mamy masy "śmieci" jakie często inni wrzucają do systemu.

Tak szczerze mówiąc to nie rozumiem, czemu do internetu chcesz kupić tak pasciowaty i szmelcowany system jak Android? Nie ma Flash'a - więc trzeba kombinować, z kodekami do filmów też są jaja. Windows w trybie Modern UI - jest znacznie lepszy i wygodniejszy niż Android :) - przegladarki w tym IE są 100% lepsze niż na Androidzie - a co najważniejsze wpełni funkcjonalna, strony działają zawsze :) czego o Andrucie powiedzeć się nie da. Gry - jest ich dużo, większość tych "casualowych" z Androida jak Angry Birds są na Modern UI. Ja sam ostatnio zagrywam się w gry Artifex Mundi - na tablecie z Windows dodam. Biorąc pod uwagę cenę takiej Tośki Encore i MS Office 2013 w zestawie - mając 900 zeta nie spojrzał bym na Andruta. :) 

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lg, tablet, 900, samsung, gpad, galaxy, tab

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych