Skocz do zawartości

EVGA GTX 285 1 GB SSC vs EVGA GTX 285 2 GB


Recommended Posts

Nie głupi plan ;) ;) ;) Ba nawet bardzo dobry ;) ;) ;)

Karta tylko przy grach będzie wyciskała siódme poty ;) ;) ;)

 

A co do twojej recenzji (GTX 285 vs GTX 9800) to STRALKER Czyste niebo - Na GTX 285 był aż taki przyrost mocy na tych samych ustawieniach :lol::lol::lol: No i czy te testy z Crysisa i STRALKERA były na podkręconej karcie :D;):?: No i na jakich rozdzielczościach grałeś na video :D:D:D

Link to post
Share on other sites

A co do twojej recenzji (GTX 285 vs GTX 9800) to STRALKER Czyste niebo - Na GTX 285 był aż taki przyrost mocy na tych samych ustawieniach :lol::lol::lol: No i czy te testy z Crysisa i STRALKERA były na podkręconej karcie :D;):?: No i na jakich rozdzielczościach grałeś na video :D:D:D

Na tych samych ustawieniach, inaczej takie porównanie nie miałoby sensu. Na filmiku w rozdzielczości 1680x1050, grafika nie była podkręcana.
Link to post
Share on other sites

No tak ta karta wymiata :!::!::!:

 

A powiedz mi jedną rzecz z tego co wiem masz monitor FULL HD no i czy jest duża różnica w jakości obrazu niż w standardowym LCD :lol::lol::lol:

W jakości? Wydaję mi się, że obraz na 26" względem 22" jest bardziej wyrazisty i bardziej ostry, ale to jest pewnie różnica w ustawieniach. Powiem tylko tyle, że nie chciałbym już się przesiadać z powrotem na 22 cale :D
Link to post
Share on other sites

A co do wentylatora karty to jaka jest jego słyszalność :lol::lol::lol:

U mnie? Zerowa :D

To jest pojęcie względne :mrgreen: To zależy jak kto ma wyciszony komputer. W 3D, wiadomo, będzie słychać. Ja mu zmniejszyłem obroty za pomocą Riva Tuner do 30% ~970RPM (oczywiście w 2D).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...