Skocz do zawartości

EVGA GTX 285 1 GB SSC vs EVGA GTX 285 2 GB


Recommended Posts

Andrzej :arrow: ty masz GTX 285 to możesz mi powiedzieć jako użytkownik tej karty :) Jakie masz wyniki (benchmarki) w GTA IV albo w Crysisie :D:D:D

 

multijumper :arrow: masz cooler Thermalright'a i masz na nim 2 wentylatory ten drugi dużo ochłodził twojego I7 bo może i ja na swojego Ultra 120 kupie 2 :):):)

Link to post
Share on other sites

Ja gram w gta IV na zotac gtx285 amp edition (zegary podobne do ssc evga) a raczej gralem bo mi sie znudzilo fps nie sprawdzalem ale chodzi plynnie na oko przy max grafice procesor core 2 duo e8500 3.80Ghz przy rozdzialce 1280x1024 tylko dalekowidocznosc na polowe bo gra chamóje temperatury po grze to cos w okolicach 54C dokladnie to nie pamietam wiem na pewno ze karta nie przekracza 68C taki wynik mialem po grze crysis warhead wszystko na entuzjasta z rozdzielczoscia 1280x720

tempy byly sprawdzane GPU-Z gtaIv z najnowszym pathem osobiscie wydaje mi sie ze grafe to bardziej przycisna crysis niz gtaIv takie jest moje zdanie

Link to post
Share on other sites

A co do karty do dałbym rade podkręcić ją tak do 750/2700/1500

 

No i czy mocno wzrosną temperatury ??? Jak podkręce wiatrak to będzie dużo głośniej ???

A jakie będą dzisiaj wyniki w Dużym Lotku?? To jest gdybanie jednemu uda się uzyskać tanie wyniki, innemu o 100Mhz niższe i obaj będą obstawać przy swoim. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

 

Temperatury wzrosną na pewno, wiatraka raczej nie ma sensu "podkręcać" bo sam powinien dobrze dobrać obroty do temperatury.

Link to post
Share on other sites

Z testu GTX 285 vs 9800 GTX Andrzeja Michalskiego wynika że GTX 285 uciągnie wszystko na High w najwyższych rozdzielczościach (podkreślając na HIGH przy zegarach standardowych 648/1242) więc SSC od EVGA powinno uciągnąć wszystko na max :D;):?:

:lol::lol::lol: To jest najlepsze

( patrz 3:13 ) Po tym można powiedzieć że GTX 285 wymiata :D:D:D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...