Skocz do zawartości

EVGA GTX 285 1 GB SSC vs EVGA GTX 285 2 GB


Recommended Posts

Panie moderatorze :D Wiem że IMO bo żeby rozwinęła skrzydła najlepszy był by procesor 3.5 - 4.0 GHz no niestety ja swoim piecykiem trochę podetnę jej skrzydła ale i tak pogram na HIGH :twisted: :?:

 

Za rok może kupie i7 + NEW MOTHERBOARD + DDR3 - zależy od cen bo na dzień dzisiejszy to drogie

 

"PS - Myśląc o moim Q6600 (śr 58.25 C Idle [przeglądarka itd]) mówię że Intel mógł by robić niezłe piece :) "

 

A do ilu podkręcony ten Phenom

 

I miał bym prośbę możesz podać wymiary GTX 285 szczególnie długość i wymiary "szufladek" na dyski twarde też długość bo chciałbym wiedzieć ile w nowej obudowie będzie miejsca między kartą a blokiem z dyskami

 

Z góry dziękuje :ugeek:

Link to post
Share on other sites

No niestety tak. Jak pisałem wcześniej jeszcze nie mogę nic wymienić bo komp na gwarancji więc BOX

To narazie z tych 3.2GHz to nici.

Ale jeżeli myślisz o I7 to karta ma sens.

 

Tak, ale to dopiero za rok :) Na tę chwilę dla niego byłaby lepsza GTX 275 http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_with_CUDA_GTX_275_EVGA_896MB_2xDVI_PCI_E_/pelny,id,70684/
Link to post
Share on other sites

To chyba już lepiej kupić GTX 260 bo GTX 275 to odgrzewany kotlet

 

Ale wole wydać teraz kasę na porządną kartę graficzną żeby posłużyła ze 2 lata a nie kupować taką sobie (średnią) i już za rok kupować nową.

 

A gdyby udało podkręcić proca do 3.5 GHz (mówię gdyby bo nie znam jeszcze jego potencjału OC :) ) to też by hamował karciochę ???

 

Za rok to I7 a gwarancja to 2 m-ce (niecałe)

 

Andrzej :arrow: Jakie masz taktowania na tym Phenomie ??? No i czy mogę prosić o te wymiary ???

Link to post
Share on other sites

No w pogromce rekordów to bawić się nie chce. A wymiary bloku z dyskami :?::):?::D

 

To mnie pocieszyłeś mówiąc że 3.5 GHz da rade i nie będzie jej hamował (no ale zobaczymy czy przy 3.5 GHz wstanie no i jakie temperatury) :D:D:P

 

A słyszeliście o nowym rekordzie OC I7. Został podkręcony stabilnie do 5.5 GHz :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...