Skocz do zawartości

Przegrzewający się procesor!


Recommended Posts

mam 4


ddr3 1600mhz


jak narazie tylko 1 kość 4gb

ale w niedługo właśnie przy zakupie chłodzenia zamawiam sobię także ram

I co wejdzie te chłodzenie nie będzie zasłaniać ramu. Sorrki , że się czepne bo próbujesz mi pomóc ale w sygnaturze masz pc mogłeś zajżeć w wujaszka i sprawdzic ;>

Edytowane przez INTELvsNVIDIA
Link to post
Share on other sites

Jak już tak się wzajemnie oskarżamy, to Ty mógłbyś czasem w zamian zajrzeć do słownika.

 

 

 

 

A ram i tak musi być w slocie 1. i 2. czyli drugi od lewej i ostatni, więc cooler nie będzie przeszkadzał.

Link to post
Share on other sites

Drogi Klikaczu mam jeszcze pytanie jak zmiejszyć wibracje tego koszyka co jest dysk twardy trochę on wibruje i wkurza jak zrobić żeby to jakoś wytłumić bo te gumki chińskie "gunwo" dają za przeproszeniem. Jakieś propozycje ? Chciałbym to zrobić jakiś domowym sposobem. Umieszczenie dysku na gumie w miejscu 5,2cala nie wchodzi w grę lub położenie go   na gąbce

Edytowane przez INTELvsNVIDIA
Link to post
Share on other sites

Dysk się wkłada na takie jakby 4 wystające blaszki a następnie przykręca się go do tej obudowy takiej. Moja buda jest przecież w sygnaturze oblukaj ją i powiedz co mogę zrobić.

 

To napewno przez dysk bo jak dotykam czuć te wibracje ...

Link to post
Share on other sites

Przecież wiem jaką masz budę i jak to wygląda. Jak tak się dzieje to nic z tym nie zrobisz. Tym bardziej jeśli gąbki i podkładki nie pomagają.  To tylko buda za 130 zł, nie oczekuj zbyt wiele.

 

http://memytutaj.pl/media/created/3tgiag.jpg

Link to post
Share on other sites

Ok może skorzystam z tego co napisałeś wyżej.

Jeszcze mam takie małe pytanie tylko bo już zakładałem temat kiedyś ale nadal w 100% nie jestem pewien czy to normalka. Dysk twardy gdy przyłożę do niego ucho słyszę z niego taki dzwiek jakby syk jakiś czy coś albo pisk. Dodam , że komputer działa sprawnie od nowości żadnych blędów czy coś smart dysku też jest ok czy to normalne?

Link to post
Share on other sites

Klikacz jest jeszcze takie pytanko.

 

Czy to idle czy to stress zasilacz jak przyłoże ucho do niego to słyszę tak jakby siedział tam sobie konik polny podobny  dzwiek jest .
Zasilacz to corrsair vs450

 

Aha a jak wyłącze pc to z zasilacza słychać jak piszczy dzwiek ciagly taki "pi" ale tez jak przyloze ucho. Cały czas jak offne z tylu to po 5 sek znika

Edytowane przez INTELvsNVIDIA
Link to post
Share on other sites

Czy to idle czy to stress zasilacz jak przyłoże ucho do niego to słyszę tak jakby siedział tam sobie konik polny podobny  dzwiek jest .

 

Aha a jak wyłącze pc to z zasilacza słychać jak piszczy dzwiek ciagly taki "pi" ale tez jak przyloze ucho. Cały czas jak offne z tylu to po 5 sek znika

 

Wypuść tego świerszcza bo Ci tam zdechnie :D

 

A tak na serio to piszczące cewki, nic nie zrobisz. Piszczą zasilacze za 150 złotych, za 300 złotych i za 500 złotych wzwyż. Trzeba by je zalać klejem albo czymś podobnym ale to utrata gwarancji i niepewny efekt.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...