Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

60 błędów bootmgr

bootmgr komputer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 synaptyk

synaptyk
  • Amator

• 32 postów

Napisano 21 maj 2014 - 20:16

Po przełożeniu części ze starego do nowego komputera okazało się że po menu wyboru systemu (mam 2 win,7) cały komputer się restartuje . Sprawdzałem pamięć ram i inne podzespoły i odkryłem że to wszystko przez dysk (segregate 7200.12 1TB) po odpaleniu płytki win7 uruchomiłem opcje napraw i zaczalem naprawianie , na początku wyskoczyła konsola a w niej jakieś pliki bootmgr które były oznaczone jako błędne lub brakujące. Po jedej naprawie te błędy nie wyświetlają się ale systemy dalej się nie włącza więc myśle że to z tym jest związane
  • 0

#2 Slawlos

Slawlos
  • Gaduła

• 427 postów

Napisano 21 maj 2014 - 20:25

A co przekładałeś konkretnie ?

Może trzeba po prostu zainstalować system na nowo jeśli zmiany były tak poważne.

Sterowniki i ustawienia nie pasują do nowego zestawu i wszystko się sypie.

Użytkownik Slawlos edytował ten post 21 maj 2014 - 20:27

• 0

#3 synaptyk

synaptyk
  • Autor tematu
  • Amator

• 32 postów

Napisano 21 maj 2014 - 20:41

Miałem ze starego kompa dysk hdd zasilacz i ramy z nowego jest procesor płyta główna gigabyte hd3 87m z uefi (przedtem miałem bios) . Na dysku mam ważne dane więc chce je odzyskać , probowałem przez mini xp w hirens boot ale nie widzi tego dysku
  • 0

#4 Slawlos

Slawlos
  • Gaduła

• 427 postów

Napisano 21 maj 2014 - 20:56

No właśnie bez nowej, czystej instalacji się nie obędzie jeśli wymieniłeś płytę główną.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bootmgr, komputer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych