Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

chciałam kupić smartfona, do 400zł, ale kompletnie sie na tym nie znam, dlatego proszę Was o pomoc. Chciałam telefon z androidem, aparatem który robi wmiarę zdjęcia (jak na telefon) no i żeby za bardzo się  nie zacinał. Fajnie by było jakby miał możliwość podłączenia karty zewnętrznej micro sd, no chyba że będzie miał dużo własnej pamięci. Dobrze by też było, jeżeli wytrzymałby conajmniej 3 lata.

Z góry dzięki za pomoc, za każdą opinię będę wdzięczna.

Link to post
Share on other sites

Sony xoperia M w okolicach 400zł powinien być do zlicytowania.

http://allegro.pl/sony-xperia-m-c1905-nowy-orange-i4247480732.html

Tutaj na kup teraz z simlockiem z Orange.

400zł jak na porządnego androida to mało. Taka Xperia M moim zdaniem jest sensownym minimum.


Jak masz nuemr w innej sieci to pozostaje licytowanie bo na kup teraz nie kupisz raczej w takiej cenie na już a czekać na okazje raczej nie ma sensu.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

może warto pomyśleć o jakimś nie firmowym smartfonie z dwu letnią gwarancją polskiej firmy, zawsze to masz spokój przynajmniej przez dwa lata, a parametrami naprawdę nie ustępują zbytnio tym firmowym.  Proponuje zaglądnąć na tabletradar.pl , są tam zarówno testy smartfonów jak i rankingi popularności z podziałem na ceny, może ci to pomoże w wyborze.

 

Edytowane przez drimar
Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za pomoc, a co do telefonu od Piotrka- http://allegro.pl/telefon-overmax-vertis-expi-4-5-quad-gps-ips2-i4247709098.html to nie będzie ciągle leżał w serwisie? Bo to że ma dwuletnią gwarancję to daje tylko tyle że mi go naprawią, ale cóż z tego jak za chwilkę wróci tam z czym innym, tak jak to kolega miał, jak kupił ZTE.

Link to post
Share on other sites

Overmaxy omijaj szerokim łukiem. Pan Android_Piotr to chyba ich pracownik albo pionek, bo wszędzie wkleja ich produkty...

Wspomniana Xperia M, One touch Idol, One touch Idol mini, LG L5 II, LG L7 II bądź najlepszy z nich wszystkich Galaxy SII (ale w tej cenie tylko używka - trzeba by poświęcić trochę czasu by znaleźć w jakimś dobrym stanie).

Ogólnie najlepiej szukać sobie na aukcjach allegro od prywatnych osób sprzedających nowe bądź 1-2 miesięczne egzemplarze. Kwestią decydującą będzie wielkość ekranu i czas jaki możesz poświęcić na "polowanie" :)

Link to post
Share on other sites

Na początek witam na forum.

 

Mam bardzo podobną sytuacje do autora tematu. Rowniez chetnie wydałbym na smartfona około 400zł, może z hakiem ale jednak niedużym. Moim typem jest LG L9, którego można dorwać ok. 9-miesięcznego za ok. 400zł oraz wspomnianego Samsunga S2, o którym nie wiem co myslec, i tu pojawiają sie moje pytania.

 

1. Czy wiek Samsunga S2 nie robi problemu przy użytkowaniu? Nawet nie mowie o psuciu się, ale o samym użytkowaniu, czy to że egzemplarz może używany od powiedzmy 3 lat nie ma tego niegatywnych skutkow, jego czas nie dobiega konca? Slyszalem takie teorie, dlatego pytam.

 

2. LG L9 szczerze mówiąc sie zajarałem, szczegolnie przez duży wyświetlacz, co jest fajne, a i parametrami nie odstaje od Samsunga S2 (aparat nie jest dla mnie wazny). 

Pytanie, dlaczego takie rozbiezności w cenach na allegro? Są fajne, dosyć świeże używki za 400zł, nowe za ok. 480-500zł jak i również używki za 570. O co chodzi? Czy są podróbki tego telefonu? 

 

 

Fajnie by było jakbym dostał odpowiedź :) Pozdro chłopaki.

Link to post
Share on other sites

za 420 idzie kupic bardzo ładne Lenovo S650, wydajny- antutu 17000+, a za 400zet idzie kupić mniej znaną u nas markę Faea F2s

 

Faea F2S specyfikacja:

- 5 calowy ekran 1080p FHD, wyświetlacz 1920 * 1080 pikseli,
- czterordzeniowy procesor 1,5 GHz MTK MT6589T
- 1GB RAM, 16GB ROM
- 13,0-megapikselowy aparat z tyłu, przednia kamera 5,0 megapikseli
- wsparcie NFC, OTG,
- Android 4.2

 

 

to chyba najtańszy telefon z NFC

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...