Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsug Galaxy Note 2 najlepszy telefon z dużym ekranem do 1200 zł?

Samsung Samsung Galaxy Note 2 duży ekran 1200 zł Samsung Galaxy Note 2 Najlepszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ostry.77

ostry.77
  • Zapaleniec

• 1071 postów
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Napisano 23 maj 2014 - 20:30

mam note 3 od tygodnia i da się go zlagować tak naprawdę z losowych przyczyn ale bardzo rzadko i nieumyślnie. Jak narazie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym tabletofonem. Denerwuje skrzypiąca plastikowa obudowa i bardzo brzydkie elementy menu ale te ostatnie da się zmienić. A od poniedziałku będę testował note 3 z zegarkiem sony smartwatch wersja 2 

Hm...często się laguje + skrzypi obudowa?Ja jakoś nie mam tych problemó od 6 miesięcy...albo felerna sztuka albo podróba? :->

To samo w 2 innych sztukach Note 3 które znam i widzę na co dzień w pracy - tylko że czarne bez problemu wszystko.

• 0

#22 davv1882

davv1882
  • Pasjonat

• 987 postów
  • GG:8141708

Napisano 23 maj 2014 - 20:41

Tak jak pisałem. Te zwolnienia animacji w niczym nie przeszkadzają :)
Smartphone'y są mega plynne i nie ma tych zbędnych animacji co w WP i iOS.
Ogólnie nova launcher/go launcher załatwia sprawę z klatkowaniem. Jeśli komuś pasują wyglądem te launchery(animacje maja swietne) to problem z glowy :).
Note póki co nie ma godnego rywala w swojej półce - z tym się można śmiało zgodzić :)
  • 0

#23 elvismt

elvismt
  • ...

• 1292 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23 maj 2014 - 23:01

Hm...często się laguje + skrzypi obudowa?Ja jakoś nie mam tych problemó od 6 miesięcy...albo felerna sztuka albo podróba? :->

To samo w 2 innych sztukach Note 3 które znam i widzę na co dzień w pracy - tylko że czarne bez problemu wszystko.

plastik zawsze będzie skrzypiał no chyba że będziemy go ostrożnie lekko ściskać, Note to patelnia twardo go należy złapać i wtedy skrzypi.Wyraźnie słyszę lekki skrzypot jak biorę tel do ręki  Żadna podróba lecz oryginał. Co do lagów przesiadłem się z ios więc zauważę nawet najmniejsze przycięcie dlatego coś co dla Ciebie będzie płynnym przejściem dla mnie może już okazać się lekkim lagiem. Powiem tak telefon działa płynnie ale czasem lekko zalaguje    

• 0

PC - I7 3770 MSI Z77A-G43, Macho rev.B 32GB DDR3 1600MHz, MSI GeForce GTX1070, EVGA Supernova 750W, SSD 512GB Kingstone, HDD1 3TB Hitachi HDD2 WD black 1TB, HDD3 WD Green 1,5TB, HDD4 WD Green 1TB, HDD5 WD 500GB Backup System: Windows 7 Pro / MacOS High Sierra / Win 10 Pro Notebook - MacBook Air 2015 8GB/256GB i5 Mojave

#24 ostry.77

ostry.77
  • Zapaleniec

• 1071 postów

Napisano 23 maj 2014 - 23:52

Powtórzę jeszcze raz nie ważne jak ścianę mojego note 3 czy kolegi ( testowane godzinę temu ) to i tak nie trzeszczy kompletnie nic.
A to ze juz jesteście tak wyczuleni na lagi to trudno.pozostaje przesiąść się na ios lub nokie 3310 funkcje mają podobne
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Samsung, Samsung Galaxy, Note 2, duży ekran, 1200 zł, Samsung Galaxy Note 2, Najlepszy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych