Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z kartą sieciową(?)

internet karta sieciowa łącze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Roxoorek

Roxoorek
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 18 maj 2014 - 07:21

Witam, od jakiegoś czasu pojawia się u mnie pewien problem z połączeniem internetowym. Dość często pojawia się u mnie problem z internetem a mianowicie mój transfer drastycznie spada z 16mb/s downloadu i 2mb/s do 2mb/s downloadu i uploadu. Nie przeszkadzało by mi nawet to tak bardzo ale przy takim transferze ściągnięcie czegokolwiek zajmuje wieki a obejrzenie jakiegoś filmu chociażby na youtube jest możliwe tylko w 144p. Zastawia mnie też to że przy takim spadku jestem w stanie grać w gry takie jak LoL, CS bez najmniejszych lagów i stałym pingiem. Dzwoniłem już w tej sprawie do dostawcy internetu i dowiedziałem się że nie jest to ich wina lecz mojego sprzętu. Podejrzewam że problem może być z moją kartą sieciową(integra). Teraz moje pytanie: Jak poradzić sobie z tym problemem? Bardzo proszę o pomoc ! 

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7899 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 19 maj 2014 - 07:57

Wątpię w takie uszkodzenie integry. Sprawdź kable i router czy co tam masz po drodze.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, karta sieciowa, łącze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych