Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chcę kupić ochronę dla Windows 7, aby nie wyrzucić kasy w błoto proszę o waszą opinię. Testy na wydajność bez problemu znaleźć w sieci. Jednak nie mówią o dwóch aspektach, które są dla mnie istotne, a mianowicie który :
 - podczas codziennej pracy potrzebuje najmniej zasobów ?
 - nie wywali/uszkodzi plików wykrytych jako virusy bez mojej zgody ? (obawa przed utratą ważnych plików zniechęca mnie do wypróbowywania wersji testowych)

Wybór pomiędzy trzema programami z tegorocznych testów :
http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2014/03/przetestowali-25-antywirusow-pod-windows-7-ktory-chroni-najlepiej.aspx

BitDefender Internet Security,
Kaspershy Lab Internet Security,
Symantec Norton Internet Security,

Który stworzono dla mnie ?


Edit:

Jakie jest wasze zdanie o darmowym Qihoo 360 Internet Security  ? Spełni moje oczekiwania ?
Według wyników skanowań z stycznia/lutego, radzi sobie podobnie jak przedstawieni powyżej płatni koledzy.

"Wśród czołówki, oprócz takich znanych produktów jak Kaspersky Internet Security czy też BitDefender Internet Security znajdziemy także pakiet przygotowany przez firmę McAfee, a także darmowego chińskiego antywirusa 360 Internet Security udostępnianego przez firmę Qihoo."

Edytowane przez Wyrwinóg
Link to post
Share on other sites

Od siebie po kilkuletnich doświadczeniach mogę z czystym sumieniem polecić Kaspersky Internet Security.

Oto kilka powodów: dodatkowa ochrona płatności on-line, e-mail, skanuje np. pendrive już po podłączeniu (nie jak w wypadku niektórych programów dopiero po otwarciu jego zawartość), dodatki do przeglądarek np. blokad bannerów, posiada moduł kontroli rodzicielskiej dla posiadaczy dzieci i przede wszystkim mamy możliwość aktywnej ingerencji w proces usuwania wirusów dzięki czemu możemy zachować te "podejrzane" pliki :)

 

Z wcześniejszych doświadczeń Norton'a pamiętam jako najbardziej zasobożernego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...