Skocz do zawartości

Który wybrać Samsung Galaxy s3 czy Samsung Galaxy s3 LTE


Recommended Posts

Witam.

 

 Mam problem ponieważ chce kupić sobie Samsung Galaxy s3 ale nie wiem czy S3 LTE (2gb ram) czy Samsung Galaxy s3 (1gb) telefon będzie używany do internetu muzyki no i trochę do gier nie chce po prostu żeby mi się często ścinał ani żebym przy włączaniu gry nie musiał czekać ok dwóch minut. Dlatego nie wiem którą wersje wybrać 2gb czy 1gb ramu.. pomóżcie:).

Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że wersję z 2 Gb ramu.

Ale powiedz czy bierzesz pod uwagę inne telefony ? Bo może jest lepsza propozycja niż S3 LTE. Tylko powiedz nam swój budżet.

hmm no tak do 1000zł, na allegro Sgs3 LTE do 1000zł kupię. Powiem tak funkcja LTE nie jest mi potrzebna. A jakiś inny telefon polecacie byle nie Xperia SP no i żeby był na przeciętne kieszenie a nie wyświetlacz jak tablet..

weź samsunga z LTE dostanie on aktulizację do kitkata poza tym ma więcej ramu

A czy Samsung Galaxy Core dałby radę na gry, internet, muzykę i bez lagów do korzystania?

Edytowane przez xLucianx
Link to post
Share on other sites

musi być Samsung? musi być android?

android mi odpowiada najbradziej czy samsung hmm podoba mi się jego wygląd zewnętrzny no i widgety itp wygląd menu itd.

Android więc na pewno  dosyć głośnik, dobry do gier, muzyki ,internetu no i bez lagowania jak by miał 512mb ;C funkcja lte nie potrzebna.

Link to post
Share on other sites

Ja jak kolega wyżej polecam LG G oraz Nexus 4.

Nexus 4 nie ma nakładki co za tym się wiąże nie ma żadnych lagów i przycięć. Aktualizację pierwszy dostaje.

LG G to trochę bogatsza wersja Nexusa. Nakładka, aparat, czy pamięć wbudowana 32 to podstawowe różnice. Oba nie posiadają kart pamięci.

Aczkolwiek... polecam Ci jeszcze 1 model LG.

LG L9 II - bardzo dobry stosunek jakość/cena. Mocny procek duży ekran i bardzo mocna bateria. Do gier będzie dobry. Głośnik jest przeciętny. Z powodu, że jest to nakładka LG a nie Samsunga to 1 Gb Ci spokojnie wystarczy. Nie ma mikroprzycięć itp. Wszystko płynnie chodzi.

Ze stajni Sony to mogę polecić ... nic.. Niestety w tej cenie nie ma ciekawej propozycji.

A Samsung w tej cenie ma S3 LTE. Telefon lepszy jest pod względem muzycznym..Ma 2 Gb ram ale znów TW strasznie je dużo zasobów. Bateria przeciętna - znacznie gorsza niż L9 II czy G2 mini. Ekran amoled vs IPS -> musisz zdecydować czy wolisz cukierkowe kolory czy naturalne. Nie wiem za jaką cenę możesz go wyrwać. Aparat jest dobry. Jak jest w cenie 800 zł to również można polecić. Fakt faktem jest taki że LG ma nowszy procesor i tak na prawdę 2-jajowiec jest podobnej wydajności co 4 w S3.

 

Ciężki wybór ale musisz sam zdecydować co wolisz. 1000 zł to tak na prawdę w Androidach jest ciężki wybór.

Ale najwydajniejszy jest LG G.

Jeszcze pomyśl nad Samsung Note 2 - tylko czy rozmiar będzie Ci pasował.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Od SGS3 lepszy jest LG L9 II - piszę to już 3 raz dziś na forum :)

jak masz wydać do 1000zł - to pcozekaj 2-3 miesiące dozbieraj z 200zł i bez problemu kupisz LG G2 - to jest warte poczekania i dołożenia pieniędzy sprzęcicho :)

Co do SGS3 - oczywiście że warto dopłacić w końcu 1GB a 2GB to spoora różnica.

Link to post
Share on other sites

Czy L9 II jest gorszy od SGS3 to nie zgodzę się..

Jeżeli mówisz o wersji LTE to tak - zgadzam się, 2 Gb ram robi swoje.

Natomiast jak o zwykłym to niestety SGS 3 który ma już swoje lata jest telefonem dobrym.

Jedynie co ma lepsze od L9 II to jedynie muzycznie lepszy (i to zacznie) a do tego ma lepszy aparat.

Znów LG ma nowszy procesor, ekran z pentile (kwesta gustu), bateria, obudowa - znacznie lepsza niż mydelniczka i nie posiada nakładki lagującej Samsunga. Ponadto L9 II ma mieć aktualizację do 4.4 gdzie S3 Samsung na Was wypiął swoje 4 litery.

Dla mnie te telefony są na równi.

A jak masz z 2 Gb ram to telefon lepszy wtedy, Ale cenowo droższy ;)

200 zł dla pewnej osoby to grosze a dla innej nie może dołożyć, bo zarabia jak to w Polsce stawkę minimalną... Dlatego jak piszę autor do kwoty X to możemy mu polecać telefony w tej cenie + max. 10%. Zaraz kolejni wyskoczą, że jeszcze kolejne 300 to będzie Note 3 a jak dołożysz jeszcze z 300 to chłopie S5 ! Taka maszyna ;D

Link to post
Share on other sites

Akurat w kwestii dokladania z s3 do g2 - krotko mowiac : roznica jest mozna rzec ogromna, ale pojawia sie problem. Co z 16 Gb pamieci? Jesli komus starcza to okey, ale jesli nie.. Ogolnie to po 1200 mozna znalezc nowke S4(trzeba dobrze szukac). Nie tak dawno w sklepie gsm widzialem za 1250(nowka).

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Miałem "zwykłą" wersje s3 a niedawno zamieniłem ją na wersje z 2gb ramu i lte. Różnica jest widoczna. Telefon już ani na razu nie przyciął (w zwykłej wersji czasami to występowało). A internet chodzi jak strzała - klikasz i już jest (oczywiście jeżeli jesteś w zasięgu LTE)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...