Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Dwa monitory i przeskakiwanie ikon/okien po wyłączeniu jednego z nich

karta dvi sterowniki monitor dwa problem ikony okna zmiana pozycji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 H3xar

H3xar
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 14 maj 2014 - 18:49

Witam, mam problem prawdopodobnie z ustawieniami, lecz nie wiem którymi :(

Zmieniłem kartę z Radeon R9 290 na Radeon R9 290X, przy czym usunąłem kompletnie poprzednie sterowniki i zainstalowałem nowe i tutaj zaczyna się mój problem.

Posiadam dwa monitory, lecz gdy oglądam np. film, to wyłączam jeden z nich aby mnie nie raził, gdy tak zrobię, wszystkie ikony/okna przeskakują na ekran który jest włączony(karta reaguje jakbym miał podpięty tylko jeden monitor), problem ten nie występował w poprzedniej konfiguracji, jakie ustawienia powinienem zmienić aby pomimo wyłączenia monitora (poprzez przycisk na obudowie), ikony/okna pozostały na swoich pozycjach? Monitory podpięte są za pomocą kabla DVI.

Halo? czy ktoś miał podobny problem, wie jak go rozwiązać lub czy mam podać więcej informacji - jakich?

• 0

#2 Funkie

Funkie
  • Maniak

• 4319 postów
  • Miejscowość:Szczecin

Napisano 15 maj 2014 - 15:02

Czyżby windows 8?

• 0

R5 2600 4,2GHZ / NH-DT 14 / MSI B450 TOMAHAWK / 2x8gb DDR4 IRDM X 3200mhz  / PLEXTOR M6S 128/ HDD: 3,5TB / Sapphire AMD VEGA 64 8GB HBM2

#3 H3xar

H3xar
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 16 maj 2014 - 14:23

Czyżby windows 8?

Windows 7 i tak jak mówiłem na starej karcie wszystko było OK, problem pojawił się po usunięciu sterowników i zainstalowaniu nowej karty, podejrzewam że coś jest źle ustawione w sterownikach lecz nie wiem co :(

• 0

#4 H3xar

H3xar
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 27 maj 2014 - 15:33

Chciałbym dodać że wszyztko jest OK, gdy podłączę monitory do karty zintegrowanej, problem pojawia się przy podłączniu monitorów do Radeona, co więcej gdy wyłączę monitor w Radku, słychać sygnał podłączenia nowego urządzenia w Windows :(

• 0

#5 H3xar

H3xar
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 19:51

Nikt nie miał podobnego problemu?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta, dvi, sterowniki, monitor, dwa, problem, ikony, okna, zmiana, pozycji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych