Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Warren1987 twój post #870 - nie mam nic więcej do dodania. Opisałeś wszytko dogłębnie. Ja ze swojej strony mogłbym tylko podrzucić linki do filmów jakie nagrywałem czasami, głównie na rozgrywkach Sprzężenie, gdzie idealnie widać zbugowane spawny i zabójstwa za zasłoną. A na neta nie narzekam, na stałym 50Gbit


189
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie to co dziś mi się przydarzyło w BF4 grając na jakimś niemieckim serwerze przeszło samo siebie - przy ratio 12-1 zostałem wyjebany prawdopodobnie przez admina z serwera za uwaga! - PB cheat detected!!!!!!  :facepalm:

 

Chyba nie muszę mówić że po takich akcjach można po prostu zwątpić w sens grania...

Link to post
Share on other sites

Panowie to co dziś mi się przydarzyło w BF4 grając na jakimś niemieckim serwerze przeszło samo siebie - przy ratio 12-1 zostałem wyjebany prawdopodobnie przez admina z serwera za uwaga! - PB cheat detected!!!!!!  :facepalm:

 

Chyba nie muszę mówić że po takich akcjach można po prostu zwątpić w sens grania...

 

Norma, za dobrze ci szło, ktoś ze znajomych admina zgłosił i poszło. Jakimś prograczem nie jestem, ale bywało ze jak mi dobrze szło, to wywalali, bo niby nie mój kraj, Kazdy powód dobry dla nich.

449
Link to post
Share on other sites

Ja chyba do dzisiaj mam manualny wpis na metabans o tym jak to oszukiwałem podczas gry po czym napadłem i zbezcześciłem ich forum.

 

...jedyne co zrobiłem to po kolejnym kicku "miejsce dla vipów" (chyba połowa slotów była wolna) na start meczu dokonałem flanki okrążając całą mapę i zabijając jakiegoś biednego snajpera na którego natrafiłem po drodze.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Witam, od pewnego czasu BF4 samoistnie się wyłącza, czasami włączy się żeby zaraz wyłączyć. Zazwyczaj wywala komunikat, że bf4 przestał odpowiadać, albo w battlelogu wyskakuje, że gry nie udało się uruchomić lub, że nie udało się nawiązać połączenia z grą bf4, użyj menadżera...(nie wiem co dalej, w tym miejscu tekst ucina). Gra oryginalna kupiona na originie jak był w promocji. Wie ktoś jak to na prawić? Bo czasami wejście na serwer graniczy z cudem. :/

 

Specyfikacja: i7 4720hq, 8gm ram, gtx 960m 2gb, W10.

Link to post
Share on other sites

Jaka przeglądarka?

 

Przede wszystkim, zrób w Originie naprawę plików gry.

Zainstaluj w przegldarce Chrome/Firefox plugin do Battleloga.

Pobierz stąd: http://www.evenbalance.com/pbsetup.php PunkBustera i dodaj w nim grę BF4 (Add) tak żeby zaktualizował i żeby gra była widoczna na liście. Ponadto, najnowsze stabilne sterowniki do karty graficznej. Ja jeszcze od siebie POLECAM przed uruchomieniem Battleloga uruchomienie Origina ręcznie, lub ustawienie jego uruchamiania wraz z systemem (Tak żeby Origin nie uruchamiał się wskutek działania Battleloga tylko żeby był uruchomiony już prędzej).

 

Daj znać czy będzie jakiś skutek. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jaka przeglądarka?

 

Przede wszystkim, zrób w Originie naprawę plików gry.

Zainstaluj w przegldarce Chrome/Firefox plugin do Battleloga.

Pobierz stąd: http://www.evenbalance.com/pbsetup.php PunkBustera i dodaj w nim grę BF4 (Add) tak żeby zaktualizował i żeby gra była widoczna na liście. Ponadto, najnowsze stabilne sterowniki do karty graficznej. Ja jeszcze od siebie POLECAM przed uruchomieniem Battleloga uruchomienie Origina ręcznie, lub ustawienie jego uruchamiania wraz z systemem (Tak żeby Origin nie uruchamiał się wskutek działania Battleloga tylko żeby był uruchomiony już prędzej).

 

Daj znać czy będzie jakiś skutek. 

 

Zrobiłem naprawę i zaktualizowałem PB. Pluginu nie zainstalowałem ponieważ nie mogłem znaleźć oficjalnego na Firefoxa, a nie oficjalnego nie będę bo jeszcze konto mi zwiną, albo bana złapie. Jeśli chodzi o stery to trochę dziwna sprawa, bo jak chciałem pobrać to wywalało mi komunikat na stronie NVIDII, że W10 nie obsługują 0_o teraz niby działa, więc w  późniejszym terminie pobiorę nowsze. Też zawsze odpalam najpierw Origina :P

 

Póki co nie było żadnych problemów. Dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam - mam problem chyba już od wczoraj z battlelogiem.

Sprawa wygląda tak, że uruchamiam BF4, startuje mi origin i loguje mnie bez problemu. Następnie uruchamiam BF4, startuje strona przeglądarki i battlelog nie może wczytać listy serwerów. W kilku miejscach mrugają kwadrat zamieniający się na podkreślnik w takich miejscach jak recommended servers, sugestions i lista znajomych. Gdy wezmę na ustawienia gracza i broni - to samo kwadrat/podkreślnik i wieczny napis loading.

Grę naprawiałem, instalowałem origin na nowo, pluginy oraz punkbustera - nadal to samo.

W necie znalazłem coś takiego z 2014 roku i tam blokował antywir - ja nie mam aktywnego antywira w tle, zaporę windowsa wyłączałem i nadal to samo.

Miał ktoś podobny problem ?

 

 

Problem rozwiązany - zmieniłem domyślną przeglądarkę z Edge na IE i problem zniknął.

Edytowane przez kamyk155
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Cześć, ktoś miał może problem z BF4 tego typu?  DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG ("The application's device failed due to badly formed commands sent by the application. This is an design-time issue that should be investigated and fixed. "). GPU: "", Driver: 

 

Wyskakuje po 10 min gry nieraz po 2 min, w necie jest tego pełno ale rozwiązania nikt nie znalazł. Mam zamiar robić format może to pomoże, dodam że gry inne np. GTA 5 bez problemu chodzą i nie ma żadnych błędów nawet po OC grafiki. Komputer taki jak w sygnie. 

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...