Skocz do zawartości

Recommended Posts

gra za******a, tylko te freezy poczas zmiany mapy.


Próbowałeś nie innej wersji sterownika? Kilka osób pisało, że stery 331.40 rozwiązały u nich problemy ze spadkami FPS i zwiechami. Zawsze warto spróbować.

kto tak pisał? wystarczy jez zasinatlowac na te co obecnie mam zy lepiej odinstalowac całkiem i dopiero zainstalowac?

Link to post
Share on other sites

 

 

wystarczy jez zasinatlowac na te co obecnie mam zy lepiej odinstalowac całkiem i dopiero zainstalowac?
 

 

Normalnie zainstaluj na te co masz, tylko podczas instalacji zaznacz opcję "Instalacja Niestandardowa" a potem "Wykonaj czystą instalację" w ten sposób usunie poprzedni sterownik i zainstaluje nowy.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Od dziś jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem BF4. Po odpaleniu multi wszystko działa jak należy, ale niestety mam bardzo ograniczony dźwięk. Problem polega na tym, że kiedy mam odpalone dwie karty graf (sli 660) to słyszę tylko nie które dźwięki: strzały, wybuchy i to wszystko. Kiedy wyłączam sli wszystko wraca do normy. Dodam, że mam najnowsze sterowniki od karty graf. i muzycznej.

Windows 8.1 64bit.

Na którymś forum czytałem że usunięcie folderu Battlefield 4 z moich dokumentów podobno działa, sprawdz.!

Link to post
Share on other sites

Mam problem z migotającymi barwami RGB w trakcie gry.

Po prostu miga mi tak na zielono, czerwono i niebiesko na różnych przedmiotach.

Obniżyłem detale do minimum i dalej jest to samo.

Co to może być?

 

MSI GTX 660 TI

Musisz zainstalować najnowsze stery tj. 331.65 , miałem to samo :)

Ja na i5 3570k na 4,4ghz asus gtx 670 oc przy ultra (jedynie MSAA wyłączone i jakość efektów na Wysoki ustawiona) mam stałe 60 fps i w sp i mp :) Musiałem zejść z OC grafiki z +120 na CC do +100, bo wywalało :/

Link to post
Share on other sites

Widzę że tylko ja mam problem z preorderem BF4 na origin :/

Miesiąc temu kupiłem pre.BF4 wersję electronic na origin i do dzisiaj jej nie dostałem.Coś takiego jak origin support nie istnieje-masakra :[

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

To podepnę swój problem . Jak koledzy wyżej, mam problem również z dźwiękiem w multi (zintegrowana karta) , jedynie strzały, wybuchy i bieganie. Wiatru, ćwierkotu ptaków, nie słychać nic a nic. Kolejny problem, to częste crashe gry , i mowa tu szczególnie o SP. 1 misja, gdzie otwieramy drzwi i chwyta nas Pac. W tym momencie 1 crash. Dalej niby ok, ale teraz.. 6 misja, nie moge nawet zaczac grac, od razu po filmiku wywala "appcrash".. No śmiechu warte..  :/

Link to post
Share on other sites

Hmm nie wiem od czego to zależy, miałem win 7 64 bit dźwięk przerywał co chwila nowe sterowniki nic nie dały. Zainstalowałem win 8,1 to samo na Xonar Dx, przełączyłem na integre to samo, zmieniłem na dźwięk z HD 7970 to samo :(

Zainstalowałem grę na drugim kompie creative -x-fi dzała i na zintegrowanej też :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...